Zoretanin yan etkisi var mı?

ıvar_0

Decapat
Daha fazla  
Çok fazla sivilce sorunum olduğu için son çare olarak zoretanin kullanmaya boy uzamasını etkileyeceğini söylediler yaşım 16 uzamayı durduruyor mu kullanan var mı?

Kişiden kişiye değişir. Ben de çok fazla dudak kuruluğu, halsizlik ve ellerde çatlama oldu. Onun dışında bir şey yoktu ama bana göre 16 yaş bu ilaç kullanımı için çok erken.

Zoretanin falan bilmiyorum hocam ama rouctanne muadili olan aknetrent adlı bir hap kullanıyorum ve deri döküntüsü dışında boy uzamayı durdurma gibi yan etkileri yok düşünürseniz. Doktora gitmenizi öneriyorum bu arada bu tarz tedavilerde doktora görünmek ve kan testi yapılması önemli. Başka bir tedavi uygulayabilir.

Zoretanin falan bilmiyorum hocam ama rouctanne muadili olan aknetrent adlı bir hap kullanıyorum ve deri döküntüsü dışında boy uzamayı durdurma gibi yan etkileri yok düşünürseniz. Doktora gitmenizi öneriyorum bu arada bu tarz tedavilerde doktora görünmek ve kan testi yapılması önemli. Başka bir tedavi uygulayabilir.
Doktor önerdi zaten bundan önce çok fazla şey kullandım en son bunu önerdi

Aknretrent kullandım. Aynı şeyler zaten. Biraz deride döküntü ve kuruluk hariç bir sorunum olmadı. Karaciğer değerlerimle biraz oynadı ama riskli değildi. Kuruluktan dolayı saç falan da yağlanmaz olmuştu. Herhalde hayatımın en güzel dönemiydi. Yan etkilerinde gelişmeyi etkilediğine dair bir şey yazmıyordu diye hatırlıyorum, muhtemelen sorun yoktur.

Aknretrent kullandım. Aynı şeyler zaten. Biraz deride döküntü ve kuruluk hariç bir sorunum olmadı. Karaciğer değerlerimle biraz oynadı ama riskli değildi. Kuruluktan dolayı saç falan da yağlanmaz olmuştu. Herhalde hayatımın en güzel döne miydi? Yan etkilerinde gelişmeyi etkilediğine dair bir şey yazmıyordu diye hatırlıyorum, muhtemelen sorun yoktur.

Saçımda kullanmaya başladıktan sonra kepek oluşmya başladı ilaçtan olduğunu düşünüyorum çünkü saçlarım yağlı değilken bile oluyor sende yaşadın mı?

Saçımda kullanmaya başladıktan sonra kepek oluşmya başladı ilaçtan olduğunu düşünüyorum çünkü saçlarım yağlı değilken bile oluyor sende yaşadın mı?

Doğru, kuruttuğu için kepek oluyordur. Kullanmayı bıraktıktan sonra her şey normale dönüyor.

Kullandığım ilk ay bende de kepek oluşumu olmuştu, saç losyonu ve Sebirox adlı şampuanı kullanınca sorunum düzelmişti.

Geri
Yukarı