Zorunlu trafik sigortası maddi hasar karşılaması sizce bu dönemde ne kadar olmalı?

xNereY

Hectopat
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
MSI GTX 1660 Super Gaming X | AMD Ryzen 3500X | Gigabyte B450M S2H | GSkill (8x2) 16 GB 3200 MHz | WD Blue 1 TB - WD Blue SN570 500 GB | Corsair Spec-Delta RGB / Corsair 550W 80+ PSU
Selamlar, trafik sigortası yaptıracağız ancak çok arada kaldık. Şu an Quick ve Anadolu Sigorta arasındayız, Quick tercih edersek kaza anında 120.000 TL'ye kadar karşılıyor ama onun dışında herhangi bir problemde yol yardım, çekici vb. hizmetlerini ücretsiz sağlıyor.

Anadolu sigorta seçersek kaza anında 240.000 TL'ye kadar karşılıyor fakat herhangi bir ekstrası yok, sizce hangisini seçmem daha mantıklı olur? Cidden aradayım ve ne seçeceğime emin değilim. Önerilerinize göre hemen yaptıracağım, bu sebepten ötürü cevaplarınızı bekliyorum, teşekkürler.

Farklı şirketlere de bakabilirsiniz. Benim tavsiyem ise yanına tamamlayıcı da yaptırın. Fazla fark yok ama karşı tarafta daha fazla hasar olursa da karşılıyor. Zaten trafik sigortası karşı taraf için. İkisi arasında Anadolu Sigorta daha iyi gözüküyor.

Farklı şirketlere de bakabilirsiniz. Benim tavsiyem ise yanına tamamlayıcı da yaptırın. Fazla fark yok ama karşı tarafta daha fazla hasar olursa da karşılıyor. Zaten trafik sigortası karşı taraf için.
Var mı şirket önerisi hocam?

Neova, Allianz da olabilir.
Hocam bana şu an internet üzerinden teklif vererek internet üzerinden satın alabileceğim bir sigorta şirketi gerekiyor, dediklerinizin ikisi de gördüğüm üzere bu hizmeti sunmuyor.

Tamamlayıcı sigorta dediğiniz nedir, internete baktım da tam anlamadım?

Tamamlayıcı ise adı gibi sigorta yetmediği yerde tamamlayan demek. İnternetten ise kendim yapmadım. Hangisi iyi tam bilgim yok.

Kasko yoksa ikiside yetersiz kalacaktır. Geçen bir müşterim passat b8 pert etti 2012 symbol ile. 782.000₺ ödeme yaptı Sınırsız IMM poliçesi.
Trafiğe ek +1.680₺ ile sınırsız IMM yapılabilir. Tabi araç otomobil ruhsatlıysa. Kamyonet ise 1.995₺

Geri
Yukarı