Zotac 3060 Ti LED ışığı yanmıyor

Aynı sorundan bende müzdaribim, sanırım sizde OC olmayan modele sahipsiniz. YouTube'da aynı model yabancıların kutu açılımına baktım onlarda da yanmadığını gördüm hatta yorumlarda soranlar olmuş OC olan modelde ışık olduğuna dair yorumlar yapılmış garantilik bir mevzu değil sanırım, bende hayal kırıklığına uğradım şu an :( küçük de olsa böylesine bir ekran kartın da LED'in yanmasını beklerdim.

Son düzenleme:
Arkadaşlar bendede 3060ti zotac var ve o led ışığı sadece oc modelde geliyor ayrıca titremeden ve yüksek fan sesinden çıkan ses nedeniyle garantiye gönderdim keşke zotac almasaydım neyse yani oc modelde var led ve titremeden dolayı aşırı ses çıkarıyor bilin istedim ayrıca fanlar aşırı sesli ve kart 70 derecede çalışıyor
Merhabalar, bugün bir sistem topladım ancak bilgisayarı çalıştırdığımda ekran kartının fanları ve kendisi düzgün çalışıyor görüntü de geliyor ancak üzerindeki ışık yanmıyor. İnternette araştırdığımda aynı sorunu yaşayanları gördüm ancak çözüm bulamadım. Benzeri durumu yaşayan çözümü bilen var mıdır acaba? Başlıkta belirttiğim gibi ekran kartım Zotac 3060 Ti.

Edit: Zotac'ın kendi programının spectra kısmından yapılıyormuş sanırım ancak bende o kısım aktif değil. Spectra yazısına tıklanmıyor.
Bendede zotac 3060ti var ve sadece o led oc modelde yanıyor ayrıca ekran kartı çok ısınmak ila beraber titrediğinden dolayı garantiye gönderdim ayrıca fanlar %75 te aşırı ses yapıyor ve zotac asla önermiyorum gidip asus dual alın daha iyi bende keşke öyle yapsaydım... ek olarak sorun fabrika kaynaklı sanırım ama şaka gibi gelsede pancar motoru gibi ses çıkarıyor titrediğinden kısacası zotac pişmanlıktır..

Nasıl hafif gevşeterek? Tam sıkmayınca da bu sefer sallanma sıkıntısı olmasın :)
Ses sorununu nasıl çözdüğüm ektedir ( Eski flash belleğimin kapağını Fan plakası ile arka plakanın arasına sıkıştırdım neredeyse hiç esnemedi cuk oturdu ve titreşim sesini kesti)😅
WhatsApp Image 2021-01-06 at 23.17.18.jpeg

WhatsApp Image 2021-01-06 at 23.17.18.jpeg

Ses sorununu nasıl çözdüğüm ektedir ( Eski flash belleğimin kapağını Fan plakası ile arka plakanın arasına sıkıştırdım neredeyse hiç esnemedi cuk oturdu ve titreşim sesini kesti)😅
Eki Görüntüle 820735

Eki Görüntüle 820735
Kral ben garantiye gönderdim normal bir durum değil sanki bence sende gönder 😂
Eki Görüntüle 820735

Eki Görüntüle 820735
Ayrıcs 70 derecelerde geziyo diğer markalarda bu 63-65 arası max ve eğer yapmadan geri gönderirlerse gerçekten iade isticem vidyosunu atmıştım

Kral ben garantiye gönderdim normal bir durum değil sanki bence sende gönder 😂

Ayrıcs 70 derecelerde geziyo diğer markalarda bu 63-65 arası max ve eğer yapmadan geri gönderirlerse gerçekten iade isticem vidyosunu atmış
Umarım iade yaparlar. Bende aldığıma pişman oldum Rdr2 de 2K ultra ayarlarda fps in 43 lere düştüğü oldu internette önerilen ayarları yapsam da 60 Fps'i göremedim çoğu zaman ayrıca 74 derecelerde geziyor ben N11 üzerinden 08/12/2020 Tarihinde sipariş verdim iade etme şansını kaçırdım mı bilmiyorum sanırım bende garantiye göndereceğim .
Senden ricam bu garanti süreci tamamlandığında durumu burada paylaşman .

Eki Görüntüle 820735

Umarım iade yaparlar. Bende aldığıma pişman oldum Rdr2 de 2K ultra ayarlarda fps in 43 lere düştüğü oldu internette önerilen ayarları yapsam da 60 Fps'i göremedim çoğu zaman ayrıca 74 derecelerde geziyor ben N11 üzerinden 08/12/2020 Tarihinde sipariş verdim iade etme şansını kaçırdım mı bilmiyorum sanırım bende garantiye göndereceğim .
dostum qpden aldım qp ye gönderdim onlarda endekse gönderdi yaklaşık 3 hafta oldu hala yok korona yok şey diyorlar 1.5 ay bulur gelmesi ona göre göndermeni tavsiye ederim
sendede titreme sorunu varmı?

dostum qpden aldım qp ye gönderdim onlarda endekse gönderdi yaklaşık 3 hafta oldu hala yok korona yok şey diyorlar 1.5 ay bulur gelmesi ona göre göndermeni tavsiye ederim

sendede titreme sorunu varmı?
bendeki sorun fan hızlandıkça titremeden daha çok sanki fan bir yere sürtüyormuş gibi ses çıkarıyor

Yeni konular

Geri
Yukarı