1500 TL'ye %60 klavye önerisi

Bütçe
1500₺

bkog395

Femtopat
Daha fazla  
Bütçem başlıkta olduğu gibi 1500₺ ancak kaliteli bir üründe indirim olması vs. durumlarda 2000'e kadar çıkabilirim. Masam ufak olduğundan %60'a ihtiyacım var ve öncesinde mekanik klavye deneyimim olmadığımdan dolayı bir kriter belirtemesem de sadece tepkime süresi az bir klavye olması yeterli.

2650 düşük bir ihtimal ancak yine de modeli görmek isterim. Ancak klavyede kablosuz çok aradığım bir özellik değil daha çok mausta işime yarar. Kablolu bir şekilde uzun ömürlü kullanabilir miyim?

Bütçe çıkarsa bunu öneririm. 5 Dolar civarı kargo ücreti var. AKKO'nun sitesinde vergi çıkmıyor.

Alacaksanız ya bu Dracula Castle olanı alın ya da benim attığımı.

Ancak kesinlikle önerim Dracula Castle. Pişman ettirmez. Al seneler boyunca kullan. 3000 Serisi maalesef uzun ömürlü değil.

AKKO sitesinde ilk siparişe özel indirim kodu vardı galiba bir de.

Bütçe çıkarsa bunu öneririm. 5 Dolar civarı kargo ücreti var. AKKO'nun sitesinde vergi çıkmıyor.

Alacaksanız ya bu Dracula Castle olanı alın ya da benim attığımı.

Ancak kesinlikle önerim Dracula Castle. Pişman ettirmez. Al seneler boyunca kullan. 3000 Serisi maalesef uzun ömürlü değil.

AKKO sitesinde ilk siparişe özel indirim kodu vardı galiba bir de.
Anladım teşekkür ederim sanırım Dracula Castle'ı tercih edeceğim. Son olarak ürünün mavi ve sarı switch versiyonları var anladığım kadarıyla. Hangisini tercih etmeliyim?

Anladım teşekkür ederim sanırım Dracula Castle'ı tercih edeceğim. Son olarak ürünün mavi ve sarı switch versiyonları var anladığım kadarıyla. Hangisini tercih etmeliyim?
Sarı.

İlk siparişe özel kupon olması lazım sitede. Öyle hatırlıyorum.

Deminde yazdım ancak sitede dün ve bugün sahibinden linki paylaşan arkadaştan sonra mesajlar kayboluyor. Kuponu nasıl bulabilirim?
Kupon ara sıra oluyor.

Deminde yazdım ancak sitede dün ve bugün sahibinden linki paylaşan arkadaştan sonra mesajlar kayboluyor. Kuponu nasıl bulabilirim?
Hocam iyi bir indirim kodu var: Halloween.

Kullanıp alabilirsiniz.

Son düzenleme:
Bugün klavye elime ulaştı ve gayet güzel bir hissiyatı olduğu gibi boyutuda gerçekten önceki klavyeme göre çok daha iyi. Ancak şuanlık rahatsız etmesede sebebini bilmediğim bir sorun olarak klavyedeki ses açma kapama tuşu arada sırada sesi bir birim azaltıyor kendi kendine. Klavyeyi uzun süre kullanmayı düşündüğüm için bu sorunuda çözmek istiyorum ancak tekrar tüm kargo süresini beklemek ve ekstra para ödemekte istemiyorum. Acaba bilginiz veya tavsiyeniz var mı konuyla alakalı?

Geri
Yukarı