8.000 TL'ye 2K IPS 144 Hz monitör önerisi

Bütçe
8.000 TL

anlmrthn

Kilopat
Daha fazla  
Merhaba herkese,

İş ve oyun için kullanacağım bir 2K, IPS, 144 Hz monitör aramaktayım, iş bazlı olarak MacBook ile bağlantı kurup, oyun tarafında ise masaüstü bilgisayarım ve PS5 ile bağlayıp çok amaçlı şekilde kullanmayı planlıyorum monitörü.
Bütçem anlık 8000₺ ancak fiyat farkına değecek bir kalite farkı varsa tabii ki de esnemelerde bulunabilirim.

Genel kapsamda bulduğum birkaç örneği aşağıda paylaşacağım ancak teknik bilgi konusunda iyi olmadığım için karar vermeden önce bilen kişilere bir danışmak istedim.

Bulduğum Ürünler:

Şimdiden zamanınız ve önerileriniz için teşekkür ederim.

Bakındığımda herkes bunu övmüş, PS tarafında 120hz ve benzeri yenileme hızlarını almam konusunda bir sorun yaşamam değil mi? İçime yattı monitör, teşekkür ederim.

Sanırsam ilettiğiniz modeller VA panel, Samsung Odyssey G5’in IPS versiyonunu çok aradım ancak yok sanırsam.

Bakındığımda herkes bunu övmüş, PS tarafında 120Hz ve benzeri yenileme hızlarını almam konusunda bir sorun yaşamam değil mi? İçime yattı monitör, teşekkür ederim.

Eğer buna çıkarsanız, daha iyi.

PS ile bilgim yok, ama neden olsun ki?

Pardon doğru ben genelde VA tercih ettiğim için aklıma onlar geldi bir an.

Eğer buna çıkarsanız, daha iyi.

PS ile bilgim yok, ama neden olsun ki?
Attığınız MSI monitör fiyat farkına değecek özelliklere sahip gibi duruyor parlaklık ve quantum dot özellikleri nedeniyle, ayrıca PS için adaptive sync önerildiğini de görmüştüm, farklı bir öneri çıkmazsa muhtemelen bunu satın alacağım. Çok teşekkür ederim.

Attığınız MSI monitör fiyat farkına değecek özelliklere sahip gibi duruyor parlaklık ve quantum dot özellikleri nedeniyle, ayrıca PS için adaptive sync önerildiğini de görmüştüm, farklı bir öneri çıkmazsa muhtemelen bunu satın alacağım. Çok teşekkür ederim.
Type C bağlantıya da sahip direkt olarak, Macbook için çevirici kullanmaktan da kurtulacağım bu sayede, çok iyi duruyor tekrardan çok teşekkür ederim.

Yeni konular

Geri
Yukarı