Acer Nitro 5 AN515-58 79yk ETS 2'de 90 derece normal mi?

Dün aldım laptobu bazı yerlerde normal yazıyordu 90 derece
Hocam NitroSense'ten mi bakıyorsunuz maksimum sıcaklığa? MSI Afterburner'dan sürekli kontrol edin. Belki sadece bir anlığına çıktı 90 dereceye ve ortalama olarak 80-85 arası takıldı. Eğer böyle olduysa normal demektir hatta 90 fazla geçmediği sürece normal kabul edebiliriz.

Hocam NitroSense'ten mi bakıyorsunuz maksimum sıcaklığa? MSI Afterburner'dan sürekli kontrol edin. Belki sadece bir anlığına çıktı 90 dereceye ve ortalama olarak 80-85 arası takıldı. Eğer böyle olduysa normal demektir hatta 90 fazla geçmediği sürece normal kabul edebiliriz.
Nitrosense den bakıyorum 90 nı fazla geçmiyor ama eahatsiz etti beni acaba benim laptop mu sıkıntılı diye ama bi kaç konu daha var bunla alakalı.

Normal. Undervolt yapmanizi oneririm.

11. ve 12. nesile undervolt yapılmaz.

Laptop boştayken yani hiçbir şey açık değilken işlemci 60 derece (i7 12700H) ETS 2 girdiğimde 90 derece ye çıkıyor normal mi? Yoksa bir sorun mu var?
Hocam çok garibime gitti acer gibi bir laptop (inceledim modeli) okadar derece görüyor ama monster tulpar 80'ni asmiyor ultrada, garip biraz bence sorgulayın bi neymis ne değilmiş

Yeni konular

Geri
Yukarı