Anker Soundcore R100 bağlantısı görünmüyor

Glozex

Yoctopat
Daha fazla  
Ben 4 gün önce Anker Soundcore R100 modelini aldım ve kulaklığı kulağıma taktığım an kulaklığın tam olmadığını fark ettim sonra kulaklık başlığını küçük olanlarla değiştirdim. Ardından tekrar kulağıma taktığımda sol kulaklık çok güzel oturdu fakat sağ kulaklık her an düşecekmiş gibi bir hissiyat veriyordu. Kulaklığı taktim sonra 1 saate yakın kullanmadan sağ kulaklıktan bir anda ses kesildi. Ardından ne yaptıysam sesi geri getiremedim. Sonra kulaklığa reset atınca düzelme ihtimali olduğunu öğrendim. Hemen reset attım ve kulaklığı telefona tekrar bağladım ama sorun yine düzelmemişti. Sonra başka telefonlarda denedim fakat Bluetooth cihazı görmüyordu. Sonra kendi telefonuma tekrar bağlamayı denediğimde, kendi telefonuma da bağlanmadığını gördüm. Ne yaptıysam başaramadım. Ürünü Hepsiburada'dan aldım ve iade talebi oluşturdum. Ürünü eski haline geri döndurebilirsem iade talebini iptal edeceğim. Bana yardım eder misiniz?

Son düzenleyen: Moderatör:
Ben 4 gün önce Anker Soundcore R100 modelini aldım ve kulaklığı kulağıma taktığım an kulaklığın tam olmadığını fark ettim sonra kulaklık başlığını küçük olanlarla değiştirdim. Ardından tekrar kulağıma taktığımda sol kulaklık çok güzel oturdu fakat sağ kulaklık her an düşecekmiş gibi bir hissiyat veriyordu. Kulaklığı taktim sonra 1 saate yakın kullanmadan sağ kulaklıktan bir anda ses kesildi. Ardından ne yaptıysam sesi geri getiremedim. Sonra kulaklığa reset atınca düzelme ihtimali olduğunu öğrendim. Hemen reset attım ve kulaklığı telefona tekrar bağladım ama sorun yine düzelmemişti. Sonra başka telefonlarda denedim fakat Bluetooth cihazı görmüyordu. Sonra kendi telefonuma tekrar bağlamayı denediğimde, kendi telefonuma da bağlanmadığını gördüm. Ne yaptıysam başaramadım. Ürünü Hepsiburada'dan aldım ve iade talebi oluşturdum. Ürünü eski haline geri döndurebilirsem iade talebini iptal edeceğim. Bana yardım eder misiniz?

Benzer bir şeyi yaşadım ben de sabah vakti güzelce dinliyordum müziğimi ve gün içinde sadece sol tarafı kullandım çalışırken. Akşam sağ taraftan ses gelmedi, reset alttım farklı şeyler denedim olmadı hiçbir şekilde ve yeni kulaklık bakmaya başladım. Son bir umuttur birkaç şey daha dedim ve çalışmaya başladı kulaklıklar. Denediğim şey de şuydu; iki kulaklığıda kutusundan çıkardım şarjları tamamen bitsin diye. Bir süre sonra kendiliğinden kapandığı için tekrar tekrar açıyordum sol tarafı her neyse bir gün gibi bir sürede yaptım bunu baktım hala ses seda yok en son sadece sağ tarafı kutusuna koydum ve iyice bastırdım kulaklığı yuvasına tam otursun diye. Aradan birkaç saat geçtikten sonra bi deneyeyim dedim ve sağ taraftan ses geldi ancak sol taraftan gelmedi bu sefer. İkisini birden kutusuna koydum biraz bekledim ve iki kulaklığımda çalışmaya başladı. Siz de deneyin derim.

Geri
Yukarı