Antalya'da Gezilecek Yerler?

Yiyecek, ulaşım, gezi vs. ile 1 hafta için 350 TL çok yeterli bir miktar değil gibi maalesef...[emoji20]
Neden? Ulaşımı pahalı mı? Yiyeceği lüks takılmam zaten. Öğrenci usulu, dürüm, tost vs.

Kaleiçi'ne gittim bugün. Gün batımına denk geldim. Muhteşem bir yer. Fotoğrafları atarım. Ama yürüyerek gittim, çok uzakmis. Gittiğime değdi ama.

Neden? Ulaşımı pahalı mı? Yiyeceği lüks takılmam zaten. Öğrenci usulu, dürüm, tost vs.

Kaleiçi'ne gittim bugün. Gün batımına denk geldim. Muhteşem bir yer. Fotoğrafları atarım. Ama yürüyerek gittim, çok uzakmis. Gittiğime değdi ama.

Kaleiçi, dediğim gibi gecesi gündüzü farklı bir yer...[emoji4] İşin gerçeği yiyecekten dolayı öyle yazdım. Yeni gittiğim bir yerde, sağlık açısından ucuz yemek yemeyi tercih etmem. Başıma geldi ve gerçekten burnundan gelebilir. Bütün güzel bir hafta, çöpe gider. Bu yüzden yiyecek konusunda bence kesinlikle ucuza kaçma.

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı