Antivirüs ping yapar mı?

aNje xd

Hectopat
Daha fazla  
2 gün önce Valorant oynarken sebepsiz yere anlık droplar yemeye başladım virüsten süphelenerek anti virüs yükledim (Kaspersky ücretsiz sürümü) anlık FPS droplar çözüldü diyebilirim ama az önce sabit 200 ms almaya başladım. Arka planda bir şeylerin açık olmadığına, indirme vs yapılmadığına eminim bu yüzden virüsten ve antivirüs programındaki herhangi bir şeyden süpheleniyorum, bir ilgisi var mıdır sizce? Eğer antivirüsten kaynaklanıyorsa önerdiğiniz bir program var mı ? teşekkürler.

KasperSky 'bulut tabanlı koruma' internet kullanıyor. Güncellemelerden de olabilir diyecektim ama güncellemeler 30-40 kb oluyor ping yapmazlar. Eset öneririm daha iyi bana göre.

2 gün önce Valorant oynarken sebepsiz yere anlık droplar yemeye başladım virüsten süphelenerek anti virüs yükledim (Kaspersky ücretsiz sürümü) anlık FPS droplar çözüldü diyebilirim ama az önce sabit 200 ms almaya başladım. Arka planda bir şeylerin açık olmadığına, indirme vs yapılmadığına eminim bu yüzden virüsten ve antivirüs programındaki herhangi bir şeyden süpheleniyorum, bir ilgisi var mıdır sizce? Eğer antivirüsten kaynaklanıyorsa önerdiğiniz bir program var mı? Teşekkürler.

Zannetmiyorum ben Kaspersky kullanmıyorum Avast kullanıyorum ama sorun yok. Ethernet'le ilgili olabilir 1000 ping alırken Ethernet takınca 30 alıyorum Ethernet kullanmıyorsan kullan.
Antivirüs programını devre dışı bırak tekrar oyuna gir öyle dene, en net sonucu öyle alırsın.

Aynen doğru diyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı