Elektronik Corsair HS80 2.399 TL

Güzel kulaklık yakın zamanda aldım kullanıyorum tek sıkıntısı biraz sıkıyor kafamı, kafamın şekli değişmeden esner umarım.

Vallahi bende sizin sayenizde bir önceki indirimden almıştım. Kulaklığın ses kalitesi harika, 7.1 efsane çalışıyor. Mikrofon da çok iyi (birazcık dip ses var benim için problem değil). Tek sorun kafamı biraz fazla sıkıyor. İnşallah o da zamanla açılır.
Cırt Cırtı var oradan genişletmeyi denediniz mi hocam benim kafam biraz buyuk en dibe koydum oldu. 2 3 kişide daha denedim onlara büyük geldi

Bu model ile Razer Blackshark V2SE arasında kaldım. Mikrofon da, ses de önemli ama bir türlü karar veremedim.

Bu model ile Razer BlackShark v2SE arasında kaldım. Mikrofon da, ses de önemli ama bir türlü karar veremedim.

Ses kısmında Razer önde. Mikrofonda Corsair önde. Size göre hangisi daha önemliyse ona yönelmeniz daha iyi olacaktır. Artı olarak Razer'ın taşıma çantası çıkıyor. Onu da göz önünde bulundurmak lazım.

Şu HyperX Cloud III Kablosuzunun fiyatı 4000 TL bandına düşmez mi ya :(

Link'ten mağaza stoklarına bakıp yakınlarda denk getirebilirseniz kaçırmayın hocam.

Bu model ile Razer Blackshark V2SE arasında kaldım. Mikrofon da, ses de önemli ama bir türlü karar veremedim.
@Error Neler oynarsınız oyun için mi alacaksınız?

Eğer sadece oyun içi konuşma veya discorddan arkadaşlarla konuşmak içinse BS V2 SE yeterli olur. İçerik üretecekseniz ayriyeten mikrofon almanız daha sağlıklı olur.

Ses kısmında Razer önde. Mikrofonda Corsair önde. Size göre hangisi daha önemliyse ona yönelmeniz daha iyi olacaktır. Artı olarak Razer'ın taşıma çantası çıkıyor. Onu da göz önünde bulundurmak lazım.
Hocam kararsız kaldığım kısım da orası zaten. İkisi de çok önemli benim için. Ses farkı çok fazla değilse mikrofon açısından HS80 daha iyi olur diye düşünüyorum ama ses farkını da deneyimleme şansım yok.
@Error Neler oynarsınız oyun için mi alacaksınız?

Eğer sadece oyun içi konuşma veya discorddan arkadaşlarla konuşmak içinse BS V2 SE yeterli olur. İçerik üretecekseniz ayriyeten mikrofon almanız daha sağlıklı olur.
Hocam oyun için alıyorum. Üstte de belirttiğim gibi ikisi de çok önemli benim için. Daha önce bu kadar üst seviye kulaklık alma fırsatım olmadı. Şu an alırken de çok düşünüyorum pişman olmamak adına.

Hocam kararsız kaldığım kısım da orası zaten. İkisi de çok önemli benim için. Ses farkı çok fazla değilse mikrofon açısından HS80 daha iyi olur diye düşünüyorum ama ses farkını da deneyimleme şansım yok.

Hocam oyun için alıyorum. Üstte de belirttiğim gibi ikisi de çok önemli benim için. Daha önce bu kadar üst seviye kulaklık alma fırsatım olmadı. Şu an alırken de çok düşünüyorum pişman olmamak adına.
Oyun için HS80 mikrofonu fazla iyi. V2 SE yeterli olur.

Bana soruyorsanız Razer ve bir marka arasında kalındıysa Razer daha öndedir diye düşünüyorum. Yazılım arayüzü çok hoşuma gidiyor özellikle. Neyin nerede olduğu çok belli. Kalite olarak da asla yarı yolda bırakmaz Razer.

Bana soruyorsanız Razer ve bir marka arasında kalındıysa Razer daha öndedir diye düşünüyorum. Yazılım arayüzü çok hoşuma gidiyor özellikle. Neyin nerede olduğu çok belli. Kalite olarak da asla yarı yolda bırakmaz Razer.
Her laptopa reset attığımda ses gelmeyen Razer uygulamasından (THX) mı bahsediyorsun? Razer'ın her ürünü alınmaz hocam. (Blackshark V2X)

Corsair HS80 için kulaklık alınınca yapılması gereken bir ayar var mı ? Çünkü arkadaşımın kulaklığını 2 saat kadar discord ve bir oyunda kullandım ama Cloud 2 kullanıcısı olarak beni hiç mi hiç tatmin etmedi.

Yeni konular

Geri
Yukarı