Creatine Creapure farkı nedir alınmalı mı?

Barney28

Hectopat
Daha fazla  
Creatine almaya karar verdim. Bu ikisinden birisini alacağım ama ne fark var ikisi arasında hangisini almamı tavsiye edersiniz?

https://www.trendyol.com/hardline/creatine-creapure-250-gr-p-263577225
Bir de şöyle bir şey buldum bu nasıldır? Bunlar arasında en iyisi hangisidir?

Son düzenleyen: Moderatör:
Hocam fiyat farkına değecek bir fark yok sadece daha küçük parçalarda mikronize edilmiştir. Creatin alacaksanız Hardline ve HIQ öneririm.

Hocam fiyat farkına değecek bir fark yok sadece daha küçük parçalarda mikronize edilmiştir. Creatin alacaksanız Hardline ve HIQ öneririm.

Performans ve etki konusunda fark yoksa niye ayrı olarak böyle 2 ürün yapmışlar ki. Bir de Hardline olarak attıklarım iyi midir? Son attığım bigjoy nasıldır en kaliteli marka bu diye biliyorum.

Performans ve etki konusunda fark yoksa niye ayrı olarak böyle 2 ürün yapmışlar ki. Bir de Hardline olarak attıklarım iyi midir? Son attığım bigjoy nasıldır en kaliteli marka bu diye biliyorum.

Hocam cok az olsa da etkisi var ben HIQ'dan denemek adına aldım 2 tane Creapure biraz daha iyi ama fiyat farkına değmez dediğim gibi.

Bigjoyda iyidir bu üçlüden en ucuzunu alın cok fark yok aralarında.

Hocam cok az olsa da etkisi var ben HIQ'dan denemek adına aldım 2 tane Creapure biraz daha iyi ama fiyat farkına değmez dediğim gibi.

Bigjoyda iyidir bu üçlüden en ucuzunu alın cok fark yok aralarında.

Anladım teşekkürler. Tercihimi bigjoydan yana kullanmayı düşünüyorum gramaj olarak fazla olduğundan dolayı.

Kreatinde merdiven altı üretim olmadığı sürece marka fark etmez, ocean - SSN alabilirsiniz veya BIGFUAR20 kodunu kullanarak bigjoy kreatini alabilirsiniz.

Yeni konular

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı