CS2'de nasıl gelişilebilir?

karagul00

Zeptopat
Daha fazla  
Merhaba, arkadaşlar.
Bir sorunum var. Son zamanlarda CS'yi kötü oynamaya başladığımı fark ettim ama sorun nerede bilmiyorum. Aimim, hep istediğim gibi, yani mesela Dust 2'de short keserken, bir anda longdan gelen adama aimi tam üzerine oturtum sıkmaya çalışıyorum, bunu yaparken karakterimi frenleyerek yapıyorum örneğin olarak, a ile hareketi D ile frenlemek vb. peek atacağım zamanda doğru yerde olduğumu ve doğru şeyi yaptığımı biliyorum ama adamı vurana kadar adam beni vuruyor üstelik saçma sapan silahlarla, aim öncesi ısınmak için ölüm maçı, atölye mapleri giriyorum ve çok iyi oynuyorum orada fakat rekabetçiye girince, işler tam tersi. Tab'a basıyorum hep sonuncuyum sondan 2'nciyim maç bitiyor 10 kill alamamışım ama hasarım yüksek. Adam vuramıyorum, sorun ne anlamadım gerçekten bu olay çok keyif kaçırıyor.

Son düzenleyen: Moderatör:
Monitörüm 75 Hz, FPS ise 100 falan.
Sıralama hasara göre evet, maç'ın sonucunda hasarım takımımın gerisinde kalıyor onu belirtmek istedim, çoğu adam karşımda 10-20 canla kurtuluyor, kill alamıyorum şikayetçi olduğum konu bu. Oyun zevkimi kaçırıyor.

Monitörüm 75 Hz, FPS ise 100 falan.
Sıralama hasara göre evet, maç'ın sonucunda hasarım takımımın gerisinde kalıyor onu belirtmek istedim, çoğu adam karşımda 10-20 canla kurtuluyor, kill alamıyorum şikayetçi olduğum konu bu. Oyun zevkimi kaçırıyor.
Hz'si sizden yüksek olan size göre daha avantajlı oluyor. Eğer gerçekten aiminizin çok iyi olduğunu düşünüyorsanız sorun monitör olabilir.

Hz'si sizden yüksek olan size göre daha avantajlı oluyor. Eğer gerçekten aiminizin çok iyi olduğunu düşünüyorsanız sorun monitör olabilir.

Hocam aimbotz haritasında antrenman yap DM gir falan mm oynuyorsan FACEIT girmeni öneririm.

Cevaplarınız ve önerileriniz için teşekkürler.

Yeni konular

Geri
Yukarı