Oyun Disciples: Liberation GameBillet (Steam) 59 TL!

G3BEN

Hectopat
Makaleler
1
Steam üzerinde Standart Sürümü 399 TL olan oyun GameBillet sitesinde indirimde 59 TL'den satılıyor. En son sonbahar dönemiydi sanırım 50 TL'ye Steam üzerinde indirime girmişti; genelde 100 TL civarı diye hatırlıyorum.

Oyun Fantezi diyarında geçen Sıra Tabanlı RPG. Genel olarak grafikleri güzel eski oyunlarının üzerinden seneler geçti haliyle. Bu arada oyun 2021 çıkışlı yeni bir oyun. Oynanış için Steam'de demosu mevcut. Ben henüz deneyimlemedim ancak hazır sepet oluşturmuşken GameBillet üzerinden alacağım. Yorumları iyi yönde. İkinci oyun en çok övüleni ancak optimizasyon sorunları sebebiyle onu eklemedim. Bu anladığım kadarıyla seriye yeni bir soluk getirmek için yapıldı. Ben şans vereceğim.

Düzenleme: Standart sürüm yükseltmesi 99 TL. Aşağıda arkadaşın düzelttiği gibi ben de sepeti onaylarken fark ettim.

İndirim GameBillet sitesinde 3 gün daha devam edecek, sepete ekleyecek başka oyunlar da bakmak isterseniz vakit biraz daha var.

Son düzenleyen: Moderatör:
Steam üzerinde ilginç bir şekilde standart sürümü 399 TL olan ama Deluxe sürümü 99 TL'den satılan oyun, GameBillet sitesinde indirimde 59 TL'den satılıyor. En son sonbahar döne miydi sanırım 50 TL'ye Steam üzerinde indirime girmişti; genelde 100 TL civarı diye hatırlıyorum.

Oyun fantezi diyarında geçen sıra tabanlı RPG. Genel olarak grafikleri güzel eski oyunlarının üzerinden seneler geçti haliyle. Bu arada oyun 2021 çıkışlı yeni bir oyun. Oynanış için Steam'de demosu mevcut. Ben henüz deneyimlemedim ancak hazır sepet oluşturmuşken gamebillet üzerinden alacağım. Yorumları iyi yönde. İkinci oyun en çok övüleni ancak optimizasyon sorunları sebebiyle onu eklemedim. Bu anladığım kadarıyla seriye yeni bir soluk getirmek için yapıldı. Ben şans vereceğim. İsteyenler Steam üzerinden Deluxe Edition 99 TL'ye alabilir. Yakında düzeltirler fiyatları.

Deluxe sürümü upgrade fiyatı hocam. Yani normal sürüm elinde varsa 100 TL daha verip Deluxe yapabiliyorsun o yüzden ucuz.

Geri
Yukarı