EA FC 24 Korner ve Ara Sahnelerde FPS Düşüşü

İşletim sistemi
Windows 11

ekcyigitt

Centipat
Daha fazla  
RAM
16 GB
Ekran kartı
GTX 1650
İşlemci
İ5 11400
Merhabalar, sistemin yetmesine ve FIFA 23'ü yüksek ayarlarda oynamama rağmen FC 24'te inanılmaz FPS düşüşleri mevcut. Oyun içersinde olmasa da korner ve ara sahnelerdeki droplar can sıkıcı gerçekten. Bir çözümü var mı bunun?

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bende de kasıyordu bunu yaptım düzeldi.

V-Sync etkinleştir.
Hocam oyun içerisinden zaten etkinleştirdim. Ama Nvidia denetim masasından herhangi bia ayar yapmadım, orjinal.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bende de kasıyordu bunu yaptım düzeldi.
Deneyip dönüş sağlayacağım hocam

Hocam oyun içerisinden zaten etkinleştirdim. Ama NVIDIA Denetim Masası'ndan herhangi bia ayar yapmadım, orijinal.

Deneyip dönüş sağlayacağım hocam.

Hocam sisteminin yüksek ayarlarda en az 30 FPS alması lazım. Bu düşüşlerin tek nedeni V-Sync olmaması olabilirdi ancak sende sorun farklı.

Merhaba, sistemin yetmesine ve FIFA 23'ü yüksek ayarlarda oynamama rağmen FC 24'te inanılmaz FPS düşüşleri mevcut. Oyun içerisinde olmasa da korner ve ara sahnelerdeki droplar can sıkıcı gerçekten. Bir çözümü var mı bunun?

Hocam oyun orijinal mi?

Hocam sisteminin yüksek ayarlarda en az 30 FPS alması lazım. Bu düşüşlerin tek nedeni V-Sync olmaması olabilirdi ancak sende sorun farklı.

Hocam oyun orijinal mi?
Hocam işin garibi zaten FPS değeri 90-100 arasında olmasına rağmen hep bir kasma hissi olması. Asla FIFA 23''teki akıcılığa ulaşamadım. Evet oyunum orijinal bu arada

Hocam işin garibi zaten FPS değeri 90-100 arasında olmasına rağmen hep bir kasma hissi olması. Asla FIFA 23"teki akıcılığa ulaşamadım. Evet oyunum orijinal bu arada.

Aynı olay bende de oluyor. FIFA 23 de 130FPS alıyordum yağ gibi kayıyordu 24 de 160 170 alıyorum göze hitap etmiyor mutlaka anlıyorum bir kasma olduğunu minikte olsa.

Yeni konular

Geri
Yukarı