GTX 960 Gaming 2G vs GTX 960 Gaming 4G

TechNine

Hectopat
Daha fazla  
Merhabalar,

Msi GTX 960 Gaming 2G ve Msi GTX 960 Gaming 4G arasındaki farklar nelerdir? Oyunlarda FPS veya benzeri bir performans alabilir miyim veya gereksiz mi?

Bildiğim kadarıyla 4gb ekran kartları çift monitör kullanalar ve render işiyle uğraşanlar için.Bunlar dışında fark yok diye biliyorum.

Yanlış soylediysem özür dilerim.

GTX 960 4 GB bellek kullanabilecek güce sahip değil 2 GB model fazlasıyla yeterlidir artan paraya daha iyi kasa SSD veya başka bileşenler alabilirsiniz ama bence R9 380 alın daha performanslı.
Sapphire R9 380 NITRO Dual-X OC 2GB GDDR5 256Bit AMD Radeon DX12 Ekran Kartı
Hocam R9 380 4Gb Modelini almayı planlıyorum şuan biraz daha düşündümde :) sizce 2 Gb 'dan bir farkı olucakmıdır

Bildiğim kadarıyla 4gb ekran kartları çift monitör kullanalar ve render işiyle uğraşanlar için.Bunlar dışında fark yok diye biliyorum.

Yanlış soylediysem özür dilerim.
Hocam cevabınız için teşekkür ediyorum :) haklı olabilirsiniz.

Ben 2g modelini kullanıyorum gayet memnunum. Nvidia yazılım konusunda daha iyi olduğunu düşünüyorum lakin r9 380 daha performanslı bir kart seçim senin (y)

Hocam R9 380 12 Adet Pci-e Pin girişi istiyor 600W PSU var fakat 6+2 pin var ne yapmamı önerirsiniz psu yu güncelleyemem kutudan herhangi bir pin felan çıkıyormu ?

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı