i5 13400F kule tipi soğutucu önerisi

PsikopatKoala

Picopat
Daha fazla  
İşlemcim için.
İdcooling FrostFlow X240 Lite aldım bugün geldi.
Ama talihsiz bir şekilde kasam küçük kaldı takamadım.
Maksimum bütçe 2K bir kule tipi önerirseniz sevinirim.
Şimdiden teşekkürler.

İşlemcim için.
İdcooling FrostFlow X240 Lite aldım bugün geldi.
Ama talihsiz bir şekilde kasam küçük kaldı takamadım.
Maksimum bütçe 2K bir kule tipi önerirseniz sevinirim.
Şimdiden teşekkürler.
Aynı işlemciyi bende kullanıyorum, Benim kullandığım soğutucuyu size öneririm i5 13400F Stok fan ile 90 derecelere çıkıyordu ID-COOLİNG ID-COOLING SE-224-XTS Mini Black 4Pin PWM 120mm İşlemci Soğutucu Fiyatı, Yorumları - Trendyol Bu soğutucyu aldım ve artık oyunlarda 60 dereceyi geçmiyor, Boşta 35 derecelerde çok güzel size de öneririm içinden çıkan termal macunda çok kaliteli oldugundan parasını sonuna kadar hakediyor . Bir de mini versiyonu oldugundan kasanıza rahatlıkla sığacaktır.

Aynı işlemciyi bende kullanıyorum, Benim kullandığım soğutucuyu size öneririm i5 13400F Stok fan ile 90 derecelere çıkıyordu ID-COOLİNG ID-COOLING SE-224-XTS Mini Black 4Pin PWM 120mm İşlemci Soğutucu Fiyatı, Yorumları - Trendyol Bu soğutucyu aldım ve artık oyunlarda 60 dereceyi geçmiyor, Boşta 35 derecelerde çok güzel size de öneririm içinden çıkan termal macunda çok kaliteli oldugundan parasını sonuna kadar hakediyor . Bir de mini versiyonu oldugundan kasanıza rahatlıkla sığacaktır.
İd cooling se206xt aldım

Ekran kartı ne kullanıyorsunuz

Yeni konular

Geri
Yukarı