Elektronik Intel Arc A750 İtopya'da 6999TL!

Ayrıca Kart'ın TDP değeri çok yüksek (225W) kart boştayken 40W enerji tüketiyor, bu çok fazla. Cyberpunk 2077 oynadığım zamanda kart 170W üstü güç tüketiyordu, yük altındayken de fazla. Aldığım RX 6600 ekran kartı boştayken 5W, oyunda ise 100W tüketiyor aradaki fark çok fazla. Bunu da bir türlü çözemediler, yazılım ile çözerler mi göreceğiz. Intel'e mail attım kısaca çözümü yok diyorlar.
Makalede açıklaması yazıyor hocam.

Makalede açıklaması yazıyor hocam.
İnsan gibi anlatmaya çalıştım ama millet emoji atma yarışına girmiş. Bu kartın alınacak hiçbir yanı yok, kendim de kullandım kullanmasam zaten konuşmam üzerinden 1 sene geçmesine rağmen çok az iyileştirmeleri oldu.

Onu da geçtim kart gerçekten de trafo gibi TDP'si çok fazla 2. elden RX6600 alsan bu karttan daha iyi ve daha uzun ömürlü zaten gidip sıfır alacak varsa da bu kartı güle güle kullansın.

İnsan gibi anlatmaya çalıştım ama millet emoji atma yarışına girmiş. Bu kartın alınacak hiçbir yanı yok, kendim de kullandım kullanmasam zaten konuşmam üzerinden 1 sene geçmesine rağmen çok az iyileştirmeleri oldu.

Onu da geçtim kart gerçekten de trafo gibi TDP'si çok fazla 2. elden RX6600 alsan bu karttan daha iyi ve daha uzun ömürlü zaten gidip sıfır alacak varsa da bu kartı güle güle kullansın.

Kardeş ben bu kartı ilk kullanan kişilerden biriyim bilmeden konuşursun nasılsa neyin ne olduğunu biliyorum sen rahat ol. Trafo gibi kartı alacak olan varsa da güle güle kullansın.

Daha FSR’nin desteklediği kartları bilmiyorsun.

Arc a750yi araştırırken yorumuna denk gelmiştim. Açıkçası bomboş bir yazı. Yanlışlarla dolu.

Boşta 8-12W tüketiyor. Trafo trafo diye tekrar etmişsin ama anlamsız. Oyun oynarken 100-200W harcıyor. Psu destekledikçe bundan şikayet etmek çok anlamsız.

Bu kart düşük bütçe kartı tabii ki kusurları olacak. Ben de zaten fiyatına göre güzel diyorum.

Saçma bir yorum yapmışsın herkes de ona göre emoji bırakmış. Oturduk senin için yarışa girdik😂

1 yıl 2 ay Arc a770 kullandım. Güçlü ve kaslı bir kart. Yazılım olarak tabiki bir nvidia olamaz ama AMD ekran kartlarından daha stabil yazılım konusunda. AMD 6600 kartta kullandım ama A770 kullanan biri olarak her geçen gün daha da sağlam oldu. Kart güçlü arkadaşlar korkmayın. A750 ile arasında vram dışında fazla fark yok diye biliyorum.. Fiyatı güzel ihtiyacı olan kaçırmasın..

Yeni konular

Geri
Yukarı