Nintendo Switch OLED alınır mı?

Crispen

Hectopat
Daha fazla  
Benzer birden çok konu var ama bende kendi tarzımda sormak istiyorum. Nintendo oyunlarına merakım var Mario olsun Zelda olsun o yüzden konsolunu almak istiyorum. Elimde her oyunu Ultra da oynatan bir bilgisayarım bulunuyor o yüzden PS veya Xbox düşünmüyorum. Aklımdaki sorulardan birisi bu konsol oyunları hangi akıcılıkta oynatıyor. Örneğin Mario oyunları 60 FPS mi Zelda kaç FPS civarı oynatıyor daha önce konsol kültürüm bulunmadığı için 30 FPS bana yavan gelebilir diye korkuyorum. Kullanan arkadaşlar yorumlarsa sevinirim. Satın alım kısmında ise özel Edition sürümlerinden birini almak istiyorum Zelda ve splatoon modeli gözüme çarpan modeller daha güzel model varsa önerebilirsiniz.

Son düzenleyen: Moderatör:
Alınmaz. Bazı çocuk oyunlarında 60 FPS, düzgün görünen 3D oyunlarda 30 FPS. Hatta 30'dan aşağı düştüğü bile oluyor. Oyunları da ben sevmedim.

O çocuk oyunları Mario'lar sanırsam Third party oyun için zaten bu alet alınmaz gider PC'de ultrada oynarsın bu aletini olayi indie ve ozel oyunlar hepside çok kaliteli Nintendo performansı iyi olan bir alet yapmıyor yapmayacakta adamların olayı bu.

Geri
Yukarı