Epic Games Satın alınan oyun gelmedi

vipeqrion

Femtopat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar bugün sabah saatlerinde Epic Games Store'dan Star Wars Jedi survivor aldım fakat aldığıma dair ne mail ne başka bir şey geldi hesabımdan parayı çektiler o kadar. Kütüphanemde gözükmüyor ve canlı desteğede bağlanamadım. Ne yapmalıyım?

Merhaba arkadaşlar bugün sabah saatlerinde Epic Games Store'dan Star Wars Jedi survivor aldım fakat aldığıma dair ne mail ne başka bir şey geldi hesabımdan parayı çektiler o kadar. Kütüphanemde gözükmüyor ve canlı desteğede bağlanamadım. Ne yapmalıyım?
Desteğe nasıl bağlanamadınız?
Destek-->ödemeler-->bize ulaşın buradan yazdınız mı? Hemen dönmezler bana da baya geç döndüler ama hemen yardımcı oldular oraya zaten yoğunluktan geç dönüş yapılabilir tarzı bişey yazmışlar.

Desteğe nasıl bağlanamadınız?
Destek-->ödemeler-->bize ulaşın buradan yazdınız mı? Hemen dönmezler bana da bayağı geç döndüler ama hemen yardımcı oldular oraya zaten yoğunluktan geç dönüş yapılabilir tarzı bir şey yazmışlar.

Kral yaptım fakat mail vs gitmiyor şu çıkıyor sürekli bende anlamadım.

Dosya Ekleri

• Screenshot_20231217_155433.jpg
    Screenshot_20231217_155433.jpg
    57,5 KB · Görüntüleme: 27
Allah Allah garip ben ne zaman yazsam sorun çıkmaz başka bir destek seçeneğinden yapınca da mı aynısı oluyor? Faturalandırma desteği yerine ödeme vb. denedin mi sonuç aynı mı?

Ödeme yerine basıp yaptım zaten kafayı yiyeceğim sanırım şimdi. bu arada Nays ve Epic ödüllerimdeki 8 TL ile yaptım ödemeyi. Epic ödüllerimdeki parayı çekmemiş kartimdan çekmiş çok saçma.

Ödeme yerine basıp yaptım zaten kafayı yiyeceğim sanırım şimdi. bu arada Nays ve Epic ödüllerimdeki 8 TL ile yaptım ödemeyi. Epic ödüllerimdeki parayı çekmemiş kartimdan çekmiş çok saçma.
Kral valla aklıma başka bişey gelmiyor internette eğer destek için başka bir e-posta tarzı şey varsa birde oraya yaz o da yoksa mecbur birkaç saat sonra tekrar dene ama garip bir durum normalde oyuncuyu mağdur etmezler bence bir şekilde çözülür.

Kral vallahi aklıma başka bir şey gelmiyor internette eğer destek için başka bir e-posta tarzı şey varsa bir de oraya yaz o da yoksa mecbur birkaç saat sonra tekrar dene ama garip bir durum normalde oyuncuyu mağdur etmezler bence bir şekilde çözülür.

Yok kral hiçbir şekilde olmuyor gerçekten bir pazarımız var içine ettiler parayı nasıl alacağım onu da bulamıyorum.

Yeni konular

Geri
Yukarı