Sinir bozucu bir deneyiminizi anlatın

Phil Jackson

Hectopat
Makaleler
7
Daha fazla  
Herkes sinir bozucu bir deneyiminizi anlatsın, hepimiz topluca sinir küpü olalım :D

Başlıyorum.

Bilenler vardır basketbol oynuyorum. Babamla okuldan dönerken, bana bu akşam sizin bir alt takımla bir takımın maçı varmış, seni de alt takımda yeterli oyuncu olmadığı (sakatlar, hastalar falan) için maç için desteğe çağırıyorlar dedi. Biz de gittik mecbur. Soyunma odasına girdim, bizim takım tam takım girmiş hasta olanlar bile. Yani bize süre az gelecek belli. Neyse dedim koç bana süre vereceğini söyledi zaten dedim endişe etme diyorum kendi kendime. Koç ilk 5'i söylüyor yokum. Neyse dedim 2. periyod oyuna alır koç dedim. Neyse periyodlar geçiyor ben de stres etmiyorum. 4. periyod bir geldi, 3 sayı gerideyiz ama çok büyük bir sorun yok, çünkü ben ve benimle aynı durumda olan bir arkadaşı oyuna alsa koç zaten kafadan 10 sayı öndeyiz. Ancak koç bizi 40 dakika benchte bekletti. Maçta süre vermedi koç. Çok sinir bozucuydu, maçı 2 sayıyla kaybetmiştik. Koç bizi oyuna alsaydı yenerdik :(

Son düzenleme:
Sevdim, beraber vakit geçirdik, hediyeler aldım, hediyeler verdi, kendimize ait aşk şarkıları ile dolu oynatma listeleri yaptık, beraber filmler izledik, buradaki kullanıcı adımı bile onun ismi ile oluşturdum, ona yazdığım şiirler sayesinde dergilere seçildim, ailesi beni tanıdı, tüm arkadaşlarım ile onun yüzünden aram bozuldu ama bana arkadaş olduğumuzu söyledi.

Geri
Yukarı