Yeni sisteme Windows 10 kurmak ücretli mi?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

cChef

Decapat
Yer
Gaziantep
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Arkadaşlar bu konuda kafam çok karışık. Şimdi ben yeni sistemi topladım parçaları birleştirdim diyelim. Öncelikle USB'ye Windows 10 UEFI ISO dosyasını rufus aracılığıyla attık. Şimdi Windows 10 UEFI ISO dosyasını indirmek ücretli mi? Bir başka soru Windows'u kurduk diyelim ürün anahtarı satın almak lazım mı?

Indirmek ucretsiz.
Kurduktan sonra urun anahtari satin almak lazim evet.

Benim yaptığım şu: Windows 7'nin full ISO'su bulunuyor onu manuel indir USB'ye tanımla kur Google'da Keyleri var zaten. Kurulumdan sonra yükseltme yaparsın. Lakin Windows orjinal olmaz ama kullanırsın.

Benim yaptığım şu: Windows 7'nin full ISO'su bulunuyor onu manuel indir USB'ye tanımla kur Google'da Keyleri var zaten. Kurulumdan sonra yükseltme yaparsın. Lakin Windows orjinal olmaz ama kullanırsın.
Technopat korsan yazılımlara destek vermiyor maalesef. O yüzden hiçbir kullanıcıya yasal olmayan yolları tavsiye edemezsiniz.

Hocam Windows 7 kurmayınız şuanda Windows 7 destekleri kalkmış bulunmakta eğer yanlış hatırlamıyorsamda Windows 8'inde desteği kalkacak sana önerim yine Windows 10.

Ben 15 tl ye windows 10 pro satın almıştım internetten hala kullanıyorum hiç sıkıntı çıkmadı, alabilirsin güvenilir yani.

Biride windows 7 önermiş yeni sistemlerde windows 7 driveri bile yokki. Dostum Windows 10 bu siteden indir, Key Bu sitedende satın al. ☺

Windows 10 S kur 90 günlük deneme süresi var bunu 3 kere sıfırlayabiliyorsun 270 günde bir format atarsın :)

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı