NieR: Automata 600 TL'ye alınır mı?

Skyrles

Femtopat
Daha fazla  
Microsoft Store sizin için sorun değilse 210 TL'ye oradan da almayı düşünebilirsiniz. Game Pass'ten de kalktı mı hatırlamıyorum ancak vardı orada da eskiden. Microsoft Store ya da Xbox indirim dönemlerinde daha ucuza da gelme ihtimali var.

Aceleniz yoksa steam de indirime girmesini bekleyin, 13 dolara düşüyor.

Sakın almayın kazıklanırsınız, oyunu 3 kere bitirmezsen gerçek son açılmıyor. Oyun 3 kez baştan oynamaya değecek mekaniklere ve görev dizaynına sahip değil.

Microsoft Store sizin için sorun değilse 210 TL'ye oradan da almayı düşünebilirsiniz. Game Pass'ten de kalktı mı hatırlamıyorum ancak vardı orada da eskiden. Microsoft Store ya da Xbox indirim dönemlerinde daha ucuza da gelme ihtimali var.
o sadece ps için değilmi bakmıştımda pc yazmıyordu

Microsoft Store üzerinden aratınca oradaki sürümlerden PC için olanını açıklamaya bakarak alabilirsiniz.

Hee buldum teşekkür ederim. Xbox'ı çok kullanmıyorum bilgili değilim ,ondan dolayı bir şey soracağım. Mesela Epic Games yavaş açılıyor bazen doğrulama sıkıntısı çıkıyor oyunlarda Xbox'da bu tür ya da başka bir sorun var mı yani aldığımda Steam'deki gibi rahat oynayabilirmiyim save sıkıntısı olmadan.

Geri
Yukarı