Çözüldü 0888 ve 0898 numaralar nedir?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
Daha fazla  
Arkadaşlar merhaba konuda belirtiğim gibi 0888 ve 0898 numaralardan beni arıyorlar acaba bu numaralar nedir ve bu numaralar dolandırıcı olabilir mi?

Çözüm
Bu tarz dolandırıcılık durumlarında numaranız, ilgili kişilerin elinde olduğu sürece aranırsınız. Numaraları tek tek engelleyin, sorun olmaz.
Hocam sorunu şans eseri çözdüm. Türk Telekom Uygulamasına girdim çağrı ayarları sekmesine girip hattı resetleyim derken tam altında 888/898 numaralar arama servisi diye buton açık kalmış hemen bende kapattım. Meğerse açık kaldığı için beni hep arıyorlar. Hocam bu arada çok sağolun yardım ettiğiniz için teşekkür ederim. @Adrastos
Bu tarz dolandırıcılık durumlarında numaranız, ilgili kişilerin elinde olduğu sürece aranırsınız. Numaraları tek tek engelleyin, sorun olmaz.
Hocam sorunu şans eseri çözdüm. Türk Telekom Uygulamasına girdim çağrı ayarları sekmesine girip hattı resetleyim derken tam altında 888/898 numaralar arama servisi diye buton açık kalmış hemen bende kapattım. Meğerse açık kaldığı için beni hep arıyorlar. Hocam bu arada çok sağolun yardım ettiğiniz için teşekkür ederim. @Adrastos

Dosya Ekleri

• Screenshot_2024-05-10-14-06-29-977-edit_com.tmob.AveaOIM.jpg
    Screenshot_2024-05-10-14-06-29-977-edit_com.tmob.AveaOIM.jpg
    182,3 KB · Görüntüleme: 10
Çözüm

Rica ederim hocam, çözülmesine sevindim. Umarım daha fazla rahatsız edilmezsiniz. Mesajınızı çözüm işaretliyorum, diğer kişiler de yararlansın.

Geri
Yukarı