1.000 TL'ye okul için sırt çantası önerisi

Hoşuna gider mi bilmiyorum ama ben yıllardır 5.11'in taktik çantası ile okula, işe, spora vs. her yere gidiyorum içine bi kendim sığmıyorum o derece işlevli ve görüntüsü hoşuma gidiyor. Ucuz yollu taktik çanta önerebilirim.

30L seçenekleri senin için yeterli olacaktır, 50L biraz büyük kaçar: 12.21BGN 71% OFF|Lawaia 30L veya 50L askeri sırt çantaları 1000D naylon su geçirmez sırt çantası açık taktik sırt çantaları kamp avcılık sırt çantası| | - AliExpress
Usta arkadaş sanırım okula gidecek Pençe Kilit harekatı bölgesine değil.

Hoşuna gider mi bilmiyorum ama ben yıllardır 5.11'in taktik çantası ile okula, işe, spora vs. her yere gidiyorum içine bir kendim sığmıyorum o derece işlevli ve görüntüsü hoşuma gidiyor. Ucuz yollu taktik çanta önerebilirim.

30L seçenekleri senin için yeterli olacaktır, 50L biraz büyük kaçar: 12.21BGN 71% OFF|Lawaia 30L veya 50L askeri sırt çantaları 1000D naylon su geçirmez sırt çantası açık taktik sırt çantaları kamp avcılık sırt çantası| | - AliExpress

PUBG 3. Seviye çanta.

Hocam büyüklüğü iyiymiş ama birazcık askeri çantası gibi duruyor. Okula gideceğiz sadece ya 😁
Lise 1'de 5.11 marka 50L siyah taktik çanta almıştım. Şuan üniversite 4. sınıf olacağım hala aynı çanta ile her yere gidiyorum üniversite dahil. Çantanın yaşanmışlığı bile birçok arkadaşımdan daha fazla. Dayanıklı, ömürlük çanta kısacası. Ayrıca insanlardan farklı olmayı seviyorum, herkes standart okul çantası ile giderken bana sıkıcı geliyordu hep. Hala sıkıcı gelir, yok ben şu rengini aldım kanka Nike'ın bak çok güzel, yok ben Abibas aldım çok iyi. Hepsi gözümde aynı ve hepsi sıkıcı. Tabi zevkler ve renkler tartışılmaz ama benim çok işimi gördü taktik çanta.

Geri
Yukarı