Epic Games 1.587 TL'lik sepet nasıl?

Boredom

Hectopat
Ekran görüntüsü 2024-01-10 133118.png

Arkadaşlar şöyle bir sepet yaptım, sizce nasıl? Başka bilinmedik oyun tavsiyeleriniz varsa söyler misiniz?
Nioh serisini alıp almama konusunda çok kararsızım, oynayanlar varsa iki oyun toplam 430 TL'ye falan geliyor. Bir şey değil aslında ama değer mi sizce? Yoksa çıkarayım mı?

Son düzenleyen: Moderatör:
Nioh serisi bayağı hardcore bir seri yani. Sinir hastalığınız varsa, takıntı problemleriniz varsa, tansiyon ve kolesterol varsa kesinlikle oynamayın.
O kadar hard bir oyun.

Nioh serisi bayağı hardcore bir seri yani. Sinir hastalığınız varsa, takıntı problemleriniz varsa, tansiyon ve kolesterol varsa kesinlikle oynamayın.
O kadar hard bir oyun.

Vallahi hocam o problemlerim artık yok eskiden bayağı sinir olan birsiydim CS yüzünden ama alıştım artık bilmiyorum tabii bu oyun ayrı bir sinir bozucu gibi duruyor tabii :D

Vallahi hocam o problemlerim artık yok eskiden bayağı sinir olan birsiydim CS yüzünden ama alıştım artık bilmiyorum tabii bu oyun ayrı bir sinir bozucu gibi duruyor tabii :D

Vallahi hocam benim evimde oynama fırsatım olmadı arkadaşımın bilgisayarında oynamıştım ya hani çok acayip bir şey ya aklıma küçükken 500 kez oynadığım Call of Duty MW serisini hatırlattı bana, MW serisindede bir yerde takılıp kalıyordum hep başa atıyordu oda. Acayip kanser oluyordum. Nioh 1 oyununu oynadım ben arkadaşım bilgisayarda ben daha fazla dayanamayıp saldım oyunu az daha oynayaydım bir şeye patlayacaktım. 2-3 adet sabır taşı koymak lazım.

Güzel ama nioh sikabilir bir zaman sonra.
Ucuz oyunlardan bir liste olusturmustum, bi bak derim.

Alan Wake 2 harici diğerleri iyi bazıları idare eder.

Alan Wake 2 için neden öyle dediniz genellikle olumlu yorum görüyordum ben.

Güzel ama Nioh sikabilir bir zaman sonra.
Ucuz oyunlardan bir liste olusturmustum, bir bak derim.

Nioh konusu kafamı karıştırdı ya liste için de teşekkür ederim güzel bir liste olmuş.

Arkadaşlar sepeti satın aldım. Bundan sonra bayağı uzun bir süre oyun alımına ara vermem lazım cepte para kalmadı indirimler yüzünden :D

Son düzenleme:
Alan Wake II gayet mutlu edecek bir oyun hocam alın bence ileride artmadan indirim de varken. Diğerlerini de beğendim ben sevdiğiniz türlerse alınabilir oyunlar.

Geri
Yukarı