1.6 e-torq Egea satılıp ne alınabilir?

rex-6126

Kilopat
Selamlar, 2016 model, 1.6 e-torq, tam otomatik, 116.000 Km'de, kazasız, boyasız, değişensiz arabam var. Satıp değiştirmek istiyorum. Bu arabayı satıp ne alabilirim? Üstüne en fazla 50 bin TL ekleyebilirim.

Selamlar, 2016 model, 1.6 e-torq, tam otomatik, 116.000 Km'de, kazasız, boyasız, değişensiz arabam var. Satıp değiştirmek istiyorum. Bu arabayı satıp ne alabilirim? Üstüne en fazla 50 bin TL ekleyebilirim.
Bence satma. 50.000 ekleyerek daha iyisini alamazsın.

Hocam 1.5dCi de az yakan bir araba ama illa otomatik ve LPG de uyumlu olsun diyorsanız 2008 üstü Honda Civic bakın model eski ama hem otomatiğinde vs sorun açmaz ya da 2013 üstü coralla auris bunların otomatiği olabilir 1.6 benzinli olanları LPG'ye de uyumlu.

Eco elegance 2012-2013 Civic nasıldır? Kroniği baş ağrıtacak birşeyi varmıdır acaba.

@rex-6126 Civic ler genel olarak sorunsuz araçtır hocam bazı yıllarda üretilenlerde boya atma sorunu vs yaşandı ama hepsinde değil. Km çok yüksek olmasın maks 160.000 alırken iyi bir ekspere sokun airbag km tüm testleri yaptırın birde ses sistemi coilover alakasız body kit takılmış egzoz yapılmış civiclerden uzak durun

@rex-6126 Civic'ler genel olarak sorunsuz araçtır hocam bazı yıllarda üretilenlerde boya atma sorunu vs yaşandı ama hepsinde değil. Km çok yüksek olmasın maksimum 160.000 alırken iyi bir ekspere sokun airbag km tüm testleri yaptırın bir de ses sistemi coilover alakasız body kit takılmış egzoz yapılmış Civic'lerden uzak durun

Teşekkür ediyorum o şekilde müdahale görmüş aracı expertize kadar bile götürmem zaten.

Geri
Yukarı