Elektronik ₺1,899 - EPOMAKER x Aula F75 Mekanik Klavye [63 Dolar]

Zelrael

Hectopat
Daha fazla  
Sepette TB9NV51TCTZ3 kodunu kullanın. Yun Express ile göndermelerini rica edin.

TTC Crescent switch ile ses testi:
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Leobog Reaper switch ile ses testi:
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.

Bu klavyelerin estetik dışında olayı ne hiç anlamıyorum. O kadar da güzel gözükmüyorlar ayrıca...
Sonuna kadar katılıyorum ama zevk meselesi işte. Millet bunu beğeniyor ben anlamasam da. Birde geneli adını ömrümde bir kez bile duymadığım markalar oluyor.

Son düzenleme:
Yeter artık Ajazz AK680 aldığıma pişman oluyorum 🤣
Olmanıza gerek yok hocam, bu cihaz 1900tl ve bu cihazdan daha iyi alternatifler kesinlikle var. Ak680 o bütçede alınacak en iyi cihazlardan. Başta zaten bütçe farkı var fakat bu bütçede zaten daha iyi cihazlar var.

Sepette TB9NV51TCTZ3 kodunu kullanın. Yun Express ile göndermelerini rica edin.

TTC Crescent switch ile ses testi:

Leobog Reaper switch ile ses testi:
Kesinlikle daha iyi alternatifler var, bu cihaz bu fiyata şuanda alınmaz. Ekstra birşey sunmuyor bize.

Olmanıza gerek yok hocam, bu cihaz 1900tl ve bu cihazdan daha iyi alternatifler kesinlikle var. Ak680 o bütçede alınacak en iyi cihazlardan. Başta zaten bütçe farkı var fakat bu bütçede zaten daha iyi cihazlar var.

Kesinlikle daha iyi alternatifler var, bu cihaz bu fiyata şuanda alınmaz. Ekstra birşey sunmuyor bize.
Ne var hocam? %75 bakıyorum.

Geri
Yukarı