1 ayda TYT'de kaç net yapılabilir?

Dostum haddime değil ama kaç aydır çalışıp çabalamana rağmen netlerin neden artmıyor? Çoktan en azından 40'a ulaşmış olman gerekiyordu diye düşünüyorum. Dikkat dağınıklığın falan mı var ki acaba.

Hocam fende çok fazla konu ve çok fazla soru çeşidi var, arkadaşın matematikte sayılar ve problemlere çalışması ona daha çok net getirmez mi ? Fende her yıl çıkan kolay konulardan 6-7 net toplasa yeter bence, zaten feni denemiş olmamış matematikte illa şuan 5 e yakın neti vardır zaten 5 tane falan meslek liseleri net yapabilsin diye koyuyorlar arkadaşta 1 aylık mat çalışması ile bence 15 i zorlayabilir.
Fende çok çıtır konular var. Ve denemelerde hep aynı soru çeşitlerinden soruyorlar. Arkadaşı önceden biliyorum. Matematiği 0 temeli yok.

Fende çok çıtır konular var. Ve denemelerde hep aynı soru çeşitlerinden soruyorlar. Arkadaşı önceden biliyorum. Matematiği 0 temeli yok.

Evet hocam matematikte temelim yok. Yine LGS zamanından ve 9-10 FKB bilgim var yani bir şeyler yapabilirim TYT fende.

Hocam sosyal için coğrafyanın kodları nasıldır?

Son düzenleme:

Geri
Yukarı