1. dönem sınav olanlar 1 Mart'ta sınav olacak mı?

1 Mart'ta 1.dönem yazılı olmayanlar olacak. 1 Nisan gibi 2. dönem yazılıları olacak.
Yanlış bir bilgi sayılır bu dediğiniz. Net olarak ilk sınavların olunacağı bilinmekte. İkinci sınavlar hakkında 1 Nisan olacak gibi bir bilgi hiçbir yerde yok. Lütfen hocaların oradan buradan "İkinci sınavlarınız şu şu tarihte olacak" demelerini önemsemeyin, dinlemeyin.

Geçerliliği olmayan şeyler bunlar. Ek olarak ilk dönem sınava girdiyseniz bu sınava girmeyeceksiniz.

Yanlış bir bilgi sayılır bu dediğiniz. Net olarak ilk sınavların olunacağı bilinmekte. İkinci sınavlar hakkında 1 Nisan olacak gibi bir bilgi hiçbir yerde yok. Lütfen hocaların oradan buradan "İkinci sınavlarınız şu şu tarihte olacak" demelerini önemsemeyin, dinlemeyin.

Geçerliliği olmayan şeyler bunlar. Ek olarak ilk dönem sınava girdiyseniz bu sınava girmeyeceksiniz.
Teşekkürler.

Aynen tek sınav + sözlü yapılabilir. 2. Sınavlar hakkında bir şey denmedi.

Aynen tek sınav + sözlü yapılabilir. 2. Sınavlar hakkında bir şey denmedi.
2. Sınavlar diye bir durum yok arkadaşlar. Zaten öyle bir zaman yok. 2. dönem 1. yazılılarından bahsediyorum ben. Liseye giden biri olarak başka okullardaki arkadaşlarıma da 1 Nisan, 29 Mart gibi tarihlerde sınav olunacağının kağıdı gruplardan bizlere iletildi. Er ya da geç olacağız ve bu 1 Nisan, 1 Mayıs gibi bir zamanda olacak, ama her okul yapmayabilir. Hatırlarsanız Kasım ayında bazı okullar yapmıştı onun gibi olur muhtemelen, ama sen sınavın 1 Nisan olacakmış gibi çalışırsan bir yerinden bir şey eksilmez.

2.sınavlar diye bir durum yok arkadaşlar zaten öyle bir zaman da yok 2.dönem 1.yazılılarından bahsediyorum ben liseye giden biri olarak başka okullardaki arkadaşlarıma da 1 Nisan, 29 Mart gibi tarihlerde sınav olunacağının kağıdı gruplardan bizlere iletildi er ya da geç olacağız ve bu 1 Nisan 1 Mayıs gibi bir zamanda olacak ama her okul yapmayabilir hatırlarsanız kasım'da bazı okullar yapmıştı onun gibi olur muhtemelen ama sen sınavın 1 Nisandaymış gibi çalışırsan biyerinden bir şey eksilmez.

Arkadaşa MEB'den kağıt gelmiş doğru söylüyor dağılın(!)

Yeni konular

Geri
Yukarı