1 hafta sadece su içerek kaç kilo verilir?

Şöyle bir sorun var ben yaklaşık bu ayın ocağı şubatından bu yana (eskiden günde bir iki paket cips bir kutu kola içmemle kıyaslarsak) cipsi kolayı fast foodu bıraktım daha çok su içmeye başladım düzenli spor da yaptım ki bazı günler 3 4 saat yapıp ertesi gün ayağa kalkamayacak halde olmama rağmen yine de o gün de yaptım. Ama yok, hala aynıyım. Tartı önemli değil biliyorum, sorun şu görünüşte de bir şey değişmedi. Düzenli yapmamışsındır dersen 2.5 hafta asla bozmadan devam ettim programa, maalesef sonuç aynı. Uyku düzenim yok, stresten uykusuz kalıyorum ki tüm günüm de kötü bir modda geçiyor, ben artık buna bağlıyorum sebebini ya. Anlamıyorum uyku ve kilo ne alaka ama herkes uyku da stres de önemli diyor, bilemiyorum artık.
Vazgeçmeyin hocam illa ki sonuç göreceksiniz. Akşam 7-8 den sonra bir şeyler yememeye çalışın akşam hiç bir şey yemeyin. Uykunuzu düzenleyin erken yatın erken kalkın. Metabolizmada rol oynuyor. Çizginin 4/1'ini yarılamışsınız fastfoodu bırakarak zaten sadece sabır. Spor salonuna yazılmayı deneyebilirsiniz bence daha hızlı bir serüven olur. Ve bunun genetik ile alakalı olabileceğini de unutmayın. Anneniz babanız kiloları yüksekse ve şişmansa olabilir.

Sadece yağ yakıcağınızı düşünmeyin gıdalardan aldığınız vitamin, kreatin, protein, karbonhidrat ihtiyacınızı göremezsiniz yorgun düşersiniz.

Şöyle bir sorun var ben yaklaşık bu ayın ocağı şubatından bu yana (eskiden günde bir iki paket cips bir kutu kola içmemle kıyaslarsak) cipsi kolayı Fast foodu bıraktım daha çok su içmeye başladım düzenli spor da yaptım ki bazı günler 3 4 saat yapıp ertesi gün ayağa kalkamayacak halde olmama rağmen yine de o gün de yaptım. Ama yok, hala aynıyım. Tartı önemli değil biliyorum, sorun şu görünüşte de bir şey değişmedi. Düzenli yapmamışsındır dersen 2.5 hafta asla bozmadan devam ettim programa, maalesef sonuç aynı. Uyku düzenim yok, stresten uykusuz kalıyorum ki tüm günüm de kötü bir modda geçiyor, ben artık buna bağlıyorum sebebini ya. Anlamıyorum uyku ve kilo ne alaka ama herkes uyku da stres de önemli diyor, bilemiyorum artık.

Dostum sen 10 15 senede aldığın kiloyu 2.5 haftada veremediğin için mi bıraktın gerçekten? 38 kg verdim ben 5 ayda. Devamlı yapmazsan zaten kilo veremezsin.

Çok uzun süre devam ettirmen lazım dostum. Bu belki aylar sürebilir. Asla pes etme.
yataktan kalkmaya bile istekli olamıyorum artık maalesef

Dostum sen 10 15 senede aldığın kiloyu 2.5 haftada veremediğin için mi bıraktın gerçekten? 38 kg verdim ben 5 ayda. Devamlı yapmazsan zaten kilo veremezsin.
ama herkes en azından 1 kg bile olsa veriyor kısa surede ben niye hic bisey yapamadım😔

Yataktan kalkmaya bile istekli olamıyorum artık maalesef.

Ama herkes en azından 1 kg bile olsa veriyor kısa sürede ben niye hiçbir şey yapamadım😔

Kimse 1 kg vermiyor o sürede ödem atıyor.

Vazgeçmeyin hocam illa ki sonuç göreceksiniz. Akşam 7-8 den sonra bir şeyler yememeye çalışın akşam hiç bir şey yemeyin. Uykunuzu düzenleyin erken yatın erken kalkın. Metabolizmada rol oynuyor. Çizginin 4/1'ini yarılamışsınız fastfoodu bırakarak zaten sadece sabır. Spor salonuna yazılmayı deneyebilirsiniz bence daha hızlı bir serüven olur. Ve bunun genetik ile alakalı olabileceğini de unutmayın. Anneniz babanız kiloları yüksekse ve şişmansa olabilir.
yok hocam genetik iyi, annemle babamın eski fotografları falan duruyor gayet iyilerdi, şuan da kilolu değiller. üstüne belim de kapı gibi değil, yapabilsem muthis bir sey olurdum aslında bu genetikle. spor salonu da maalesef babam gondermiyor karsı da cıkamıyorum evde yapmaya calısıyordum bir seyler ama artık o da olmuyor butun hevesim motivasyonum yok oldu

Kilon normal zaten hepten zargana mı olcan.
değil be abim. vki'ye gore benim 50lerde olmam lazım ki ben 55'e de razıyım

Kimse 1 kg vermiyor o sürede ödem atıyor.
gercekten mi ya

Yok hocam genetik iyi, annemle babamın eski fotografları falan duruyor gayet iyilerdi, şu an da kilolu değiller. Üstüne belim de kapı gibi değil, yapabilsem muthis bir şey olurdum aslında bu genetikle. Spor salonu da maalesef babam gondermiyor karsı da cıkamıyorum evde yapmaya calısıyordum bir seyler ama artık o da olmuyor butun hevesim motivasyonum yok oldu.

Değil be abim. Vki'ye gore benim 50'lerde olmam lazım ki ben 55'e de razıyım.

Gercekten mi ya.

Kımse 1 2 haftada kılo veremez kolay kolay. Vereceğiniz ilk 3 4 kg ödemdir.

Geri
Yukarı