1 milyon TL otomobil önerisi

Berkatik

Kilopat
Daha fazla  
Merhabalar. Bu piyasa şartlarında 900 bin ila 1 milyon arasında bir araç öneriniz var mı? Spor ve piyasa araçları daha çok tercihimdir. Yılı ve kilometresi çok yüksek araçlar olmamak kaydı ile önerisi ve ya aktaracak tecrübesi olan arkadaşlardan öneri bekliyorum. Aklımda VW Scirocco Allstar var fakat temizini bulmak güç. Başka önerisi olan var mı?

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba. Bu piyasa şartlarında 900 bin ila 1 milyon arasında bir araç öneriniz var mı? Spor ve piyasa araçları daha çok tercihimdir. Yılı ve kilometresi çok yüksek araçlar olmamak kaydı ile önerisi veya aktaracak tecrübesi olan arkadaşlardan öneri bekliyorum. Aklımda VW scirocco allstar var fakat temizini bulmak güç. Başka önerisi olan var mı?

O paraya artık kaldı mı? Bilmem ama lounge Plus+ bir Egea sedan/egea cross bak derim. 1.5/1.6 motorlu 130HP'lik. 👍

Temiz bir RX8. KM'si zaten düşük oluyor ve yılda maks 2009 olur. Ancak araç 9.5L kadar yakıyor bilginize. 230 Beygir bir canavar normal o kadar yakması da. Onun dışında motoru Wankel olduğu için bakım istiyor. Alırken temiz almanız da şart. Ama o bebek gibi sürüş hissiyatı yok mu her şeye değer.

Merhaba. Bu piyasa şartlarında 900 bin ila 1 milyon arasında bir araç öneriniz var mı? Spor ve piyasa araçları daha çok tercihimdir. Yılı ve kilometresi çok yüksek araçlar olmamak kaydı ile önerisi veya aktaracak tecrübesi olan arkadaşlardan öneri bekliyorum. Aklımda VW Scirocco Allstar var fakat temizini bulmak güç. Başka önerisi olan var mı?

2016-2017 model Honda CR-V gıcırından tertemiz hatasız 45-50k kmde en yüksek paketin bir alt paketi (excuvite) kendim kullanıyorum gayet memnunum neredeyse bakım harici servise gitmedim

Yeni konular

Geri
Yukarı