1 sene sınıfta kalan birisi açığa geçebilir mi?

• Konuyu başlatan gods
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 13
  • Görüntüleme 239

gods

Hectopat
11.sınıfım. Devamsızlığım toplam 30 oldu. Not ortalamam 94 olmasına rağmen sınıfta kaldım. Zaten açığa geçmek istiyordum. 11.sınıfın tekrarını yaparken açıktan yapabilir miyim? Bazıları 2 sene üst üste kalman gerekiyor diyor bazıları 1 sene kalan geçebilir diyor hangisi doğru?

Edit: Ya gerçekten şu denli önemli bir sorunun net bir cevabı olmaması çok trajikomik. Mebin genelgesinde 1 sene kalan geçebilir yazıyor. Müdür 2 sene diyor, meb destek başka birşey söylüyor vallahi çıldıracağım.

Son düzenleme:
Özürlü sınırı 20, özürsüz 10. Benim özürsüz 16, özürlü 14. oldu. Özürsüzleri özürlü ye geçirsem bile kurtarmıyor.

Ben okuldayken 30 gün toplam sınırdı, 20 gün özürlü ve 10 gün özürsüzdü yani özürsüz devamsızlıklarından 6 tanesini özürlüye geçirttirirsen sıkıntı olmaz.

Ben okuldayken 30 gün toplam sınırdı, 20 gün özürlü ve 10 gün özürsüzdü yani özürsüz devamsızlıklarından 6 tanesini özürlüye geçirttirirsen sıkıntı olmaz.
Hocam müdürle konuştum diyorum kaldığımı söyledi. özürsüz 10, özürlü 20 olacağı için olmuyor. özürlü 19,5'u özürsüz 9,5'u geçmemesi lazımmış. Kaldığım kesin yani kurtuluşu yok.

Nasıl kurtarmıyor 6 günü geçir işte velini çağır hallederler müdüre çık gerekirse bir seneni heba etme
Müdürle çok konuştum. Kurtuluşu yok. Tek merak ettiğim açığa geçebiliyor muyum?

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı