1 veya 2 TB M.2 SSD önerisi

Bütçe
10000

metothe1112

Decapat
Daha fazla  
Anakart
Gigabyte X670-GAMING-X-AX V2 AMD X670 Soket AM5 DD

Bunun ister 1TB isterseniz 2TB olanını alabilirsiniz. Uzun ömürlü (tabii biraz da şans işi) kaliteli bir SSD.

Ara ara indirime giriyor gaming gecesinde, takip ederseniz daha uyguna alabilirsiniz. Yarını bekleyin almak için.

Bunun ister 1TB isterseniz 2TB olanını alabilirsiniz. Uzun ömürlü (tabii biraz da şans işi) kaliteli bir SSD.

Ara ara indirime giriyor Gaming gecesinde, takip ederseniz daha uyguna alabilirsiniz. Yarını bekleyin almak için.

Tamam hangi sitelerde yarın indirim oluyor bahsettiginiz?

İncehesap sitesinde her cuma saat 22:00 da oyuncu ürünlerinde indirim oluyor. Genelde bu SSD indirime giriyor orada. Eğer bütçe sıkıntınız yoksa 2TB olanını alın.

Teşekkürler hocam bir sorum daha olacak daha yüksek hız ve okumaya sahip SSD'ler çok fark eder mi oyunlarda?

Evet yüksek okuma ve yazma oranları önemli ama tabii normal bir kullanıcı için ne kadar far eder bilemiyorum. Zaten önerdiğim SSD yüksek aktarıma sahip. Veri aktarım hızlarında pci-e 3.0 4.0 ve 5.0 olması önemli. Bence yukarıda önerdiğim SSD her türlü işlemde çok rahat işinizi görür.

Son düzenleme:
Merhaba bende 2TB SSD arıyorum ön belleğinin olması ve hızlı olması önemli iş için de kullanacağımdan.

980 Pro 2TB alacaktım ancak "gelecekevimde" denen satıcıya hiç güvenmedim yorumlara hep bot basmışlar.

SSD ve satıcı tavsiyeniz var mı? 990 PRO fiyat farkına değer mi ?

Merhaba bende 2TB SSD arıyorum ön belleğinin olması ve hızlı olması önemli iş için de kullanacağımdan.

980 EVO 2TB alacaktım ancak "gelecekevimde" denen satıcıya hiç güvenmedim yorumlara hep bot basmışlar.

SSD ve satıcı tavsiyeniz var mı?
Anakartiniz destekliyorsa M2 SSD olarak yukarıda bahsettiğim SSD de aramış olduğunuz özellikler mevcut. Genelde alışverişlerimi bilindik sitelerden magaza kendi satıcısı üzerinden alıyorum. Olduğunca şahsi satıcıları tercih etmiyorum.

Anakartiniz destekliyorsa M2 SSD olarak yukarıda bahsettiğim SSD de aramış olduğunuz özellikler mevcut. Genelde alışverişlerimi bilindik sitelerden magaza kendi satıcısı üzerinden alıyorum. Olduğunca şahsi satıcıları tercih etmiyorum.
7950X işlemci X670E anakart ile kullanacağım, Samsung için fikriniz nedir hocam

Geri
Yukarı