10.000 TL'ye kadar cep telefonu önerisi

Bütçe
10000

MBM67

Femtopat
İyi akşamlar arkadaşlar. Şu anda GM 21 Plus kullanıyorum fakat arayüzden ve takılmalardan sıkıldım. Araştırırken Infinix Note 30'a denk geldim. Gerek YouTube videolarında gerekse yorumlarında memnun olmayan pek yok gibi. Sizden ricam 10 bin TL'ye kadar arayüzü ve yazılım güzel olan, en azından 3-4 sene sorun yaşamadan kullanabileceğim bir telefon önermeniz. Bir de bahsettiğim marka nasıldır, bu telefon alınır mı?

Samsung A34 oneririm. Bütçe asarsan da S20 FE.

Infinix Note 30 kotu bir telefon degil ama 10.000 TL butcesi olan birisi icin dogru ürün degil, ek olarak oznel konusıcak olursam, Infinix marka bir cihaz onceligim olmazdi.

Samsung arayüzünü pek hoşuma gitmiyor açıkçası. 10 Bin TL maksimum çıkabileceğim miktar Infinix de uygun olduğundan hoşuma gitmişti. Bir de büyük ekranı ve dış görüntüsü güzel olsun istiyorum. Yine de teşekkür ederim öneriniz için.

Samsung arayüzünü pek hoşuma gitmiyor açıkçası. 10 Bin TL maksimum çıkabileceğim miktar Infinix de uygun olduğundan hoşuma gitmişti. Bir de büyük ekranı ve dış görüntüsü güzel olsun istiyorum. Yine de teşekkür ederim öneriniz için.
Bu butceleri Samsung domine ediyor, rakipsiz gibi bir sey. Dolayisiyla Samsung istemiyorsan ya butce arttirmalisin ya da daha kotu cihazlara ayni parayi vermek durumunda kalacaksin.

Burada konu açmadan önce Samsung pek düşünmüyordum ancak diğerlerine gercekten fark atıyor bu fiyatlarda. S20 FE çok daha güzel cihaz ikisinden birini alacağım büyük ihtimalle teşekkür ederim.
S20 FE 13k'nın üzerine çıktı yalnız. Eğer bütçe o seviyeye çıkıyorsa Realme GT 2 var düşünürseniz. Daha fiyat performans bir cihaz.

S20 FE 13K'nın üzerine çıktı yalnız. Eğer bütçe o seviyeye çıkıyorsa Realme GT 2 var düşünürseniz. Daha fiyat performans bir cihaz.

Eğer oraya kadar çıkabilirsem yeniden bir araştırma yapacağım zaten. Bütçede artış olursa güncelleme yaparım. Teşekkürler öneriniz için.

Konuyu şöyle güncellemek istiyorum A34 11 bin TL'ye dayanmış durumda. 8 9 bin TL civarında farklı bir öneriniz var mıdır?

Son düzenleme:
Note 10 Pro 5G olabilir. 2021 yılında çıkmış bir cihaz olsa da fena değil.(X3 GT fiyatı 16k aynı işlemciye sahipler.)

Geri
Yukarı