10.000 TL'ye kadar YD telefon önerisi

krebn4c

Zeptopat
Daha fazla  
Arkadaşlar telefonlar hakkında çok bir bilgim yok ama istediğim birkaç özelliğe sahip ortalama bir telefon arıyorum çok pahalı olmayacak şekilde. Telefonu Android istiyorum ek olarak 10K'ya kadar bütçem çıkabilir. Yüz tanıma ve geniş açı, gece modu önceliğim. Şarjı çabuk bitmeyen, senelerce kullanabileceğim kamera kalitesi çok kötü olmayan bir telefon arıyorum. iPhone SE'den geçeceğim için bir anda kamera düşüşü de yaşamak istemiyorum çünkü kameraya ihtiyacım oluyor çoğu işte. Yardım edebilirseniz çok iyi olur. (Yurt dışı ALACAĞIM ONA GÖRE BAKIP ÖNERİRSENİZ SEVİNİRİM)

Ek olarak bilen var mı bilmiyorum ama bi telefona bakmanızı istiyorum Infinix Note 40 Pro fiyatına göre özelliklerini uygun bulduğum bir telefon ama markası bilinmiyor. Buna da bakarsanız sevinirim.

Telefoncuya gittiğinizde genelde size Note 12 Pro 5G önerirler. Alınır, gayet güzel cihaz, aldanıp 13 Pro almayın. Tasarımını beğenmiyorum, sunduğu özelliklerde de pek bir fark yok. Eğer hakikaten amiral gemisi istiyorsanız Mi serisine bakmanızı öneririm.

Telefoncuya gittiğinizde genelde size Note 12 Pro 5G önerirler. Alınır, gayet güzel cihaz, aldanıp 13 Pro almayın. Tasarımını beğenmiyorum, sunduğu özelliklerde de pek bir fark yok. Eğer hakikaten amiral gemisi istiyorsanız Mi serisine bakmanızı öneririm.
Mi serisinden hangisini önerirsiniz dediklerim özellikler dahilinde?

Geri
Yukarı