10.000 TL'ye telefon önerisi

Bütçe
9500

ArdaSaraccc

Femtopat
Daha fazla  
Merhaba bütçem düşmrsi sonucu 9-1000 lira bütçem var.
Benim icin öncelikler.
Oyun (MLBB girerim 1 saat falan) kamera.
Ekran tasarım güncelleme.

S20 veya iPhone XS düşünüyorum ekran büyük sevmiyorum.
(Xiaomi gibi telefonlar sevmiyorum ama önerebilirsiniz sevdiğim bir model çıkarsa fikrim değişebilir.)

Teşekkürler bu telefonu inceledim ama elime takoz gihi teliyor.

Sıfır düşünürsen a34. 2.el düşünüyorsan S20 bulaşma XS Max falan.

2. el düşünüyorum ama bütçem xsmax e yetmiyor XS alabiliyorum maksimum.

Merhaba bütçem düşmrsi sonucu 9-1000 lira bütçem var.
Benim icin öncelikler.
Oyun (MLBB girerim 1 saat falan) kamera.
Ekran tasarım güncelleme.

S20 veya iPhone XS düşünüyorum ekran büyük sevmiyorum.
(Xiaomi gibi telefonlar sevmiyorum ama önerebilirsiniz sevdiğim bir model çıkarsa fikrim değişebilir.)

İkinci el bakmak lazım, çok bilmiyorum. Sıfır olarak N11'de distribütor garantili mi 10 var. 90 Hz olması gibi eksileri var ama kamerası gayet iyi. Onun yerine güncellemedir vs. A34 daha iyidir. Tabii ki tasarımdır veya ekrandır bunlar bir tık eksidir ki zaten orta segment cihazdan çok bir şey beklememek lazım. İkinci el uygun cihaz bulursam yazarım. Bu arada yurt dışı mi bakıyorsunuz yoksa kayıtlı mı?

Hocam A34 varken Realme 10 olmamalı. JN1 sensörlü ve G99 işlemcili telefonlar 5-6k olursa kâfi.
Okuma yazmanız varsa bütçenin 9500 TL olduğunu ve A34'ün takoz gibi geldiğini konu sahibi yukarıda belirtmiş. G99 işlemcili cihazlar artık 7K'dan başlıyor, 16K'ya kadar satılıyor. 5-6K'ya bulamazsınız. O yüzden 9K makul kabul edilebilir. Yoksa biz de biliyoruz A34'ün daha iyi cihaz olduğunu, merak etmeyin.

Yeni konular

Geri
Yukarı