10.000TL bandında telefon önerisi

Bütçe
10000
Mantıklı ama ilerde 33w geçmeni öneririm. Usb+type c xiaomi 33w bir şarj cihazı var onu resmi şarj kablosuyla veya resmi şarj aletini alıp resmi kabloyla kullanabilirsin
Telefonda green screen veya ölü piksel sorunuyla karşılaştınız mı? Bu sorunlarla karşılaşsam satıcının tavrı nasıl olur acaba?
İnternette bu sorunla karşılaşan insanlar var, marka da kabul etmiş sorunları.

Hocam bende 7 Plus kullanmıyorum miladı doldu oneplus 9 ve pro bakıyorum yada mi12t pro olacak ondan forumlarda dolaşıyorum
Oneplus 9 pro kamera, ekran, kalite konusunda daha üst segment bir cihaz, onun dışında 12t pro daha güçlü ve yeni.

10.000 TL bandında bir telefon bakıyorum. Aklımda yurt dışı 9000 TL civarında satılan Nothing Phone (1) almak var. Uzun süreli kullanan var mı?

Bu fiyat bandında şarj+kamera tarafında üzmeyecek bir telefon önerisi varsa yazar mısınız?
Bu fiyat banında alabileceğin EN iyi telefon oneplus 9 pro.

Oneplus 9 pro kamera, ekran, kalite konusunda daha üst segment bir cihaz, onun dışında 12t pro daha güçlü ve yeni.

Bu fiyat banında alabileceğin EN iyi telefon oneplus 9 pro.
9pro kafamı kurcalıyor aslında. Batarya konusunda biraz tereddüt ediyorum. Onun dışında gerçekten iyi bir cihaz. Pek oyun oynamadığım için ısınması da dert değil

Telefonda green screen veya ölü piksel sorunuyla karşılaştınız mı? Bu sorunlarla karşılaşsam satıcının tavrı nasıl olur acaba?
İnternette bu sorunla karşılaşan insanlar var, marka da kabul etmiş sorunları.
Ben karşılaşmadım, teknoloji şans işi. Bir firmanın ilk telefonunu almak riskli olabilir, ben alıkren bunu düşünerek aldım. Sadece NP1 için değil genel olarak YD cihazlar için konuşuyorum böyle bir sorunu ücretsiz yaparsa anca garanti yapar o iş de YD cihazlarda yaş. Telefonu satan adam da firma değil o yüzden ücretsiz onarım garantisi sunamaz, yapabileceği tek şey işi bilenlere yönlendirmek (genelde teknik konularda yardımcı olan tanıdıkları oluyor) ve belki müşterisisin diye fiyatta anlaşabilir ama sonuç olarak değişen ekran + işçiliği ödersin. Sen tabii yine de satıcıya sor wp hattı üzerinden.

Geri
Yukarı