10.000TL laptop önerisi

Bütçe
10000
Daha fazla  
Şu anki kullandığım bilgisayar çok eski (2010 yapım) ve masaüstü. Bilgisayarımı taşımam gereken yerlerde taşıyamıyordum. Bende bütçeme bakarak bir laptop arayışına başladım ve şunu gördüm:
Laptop
Sizce iyi midir alınır mı? Almamalıysam sizin önerileriniz nelerdir? Söylerseniz sevinirim. FreeDOS olabilir çünkü işletim sistemi kurmayı biliyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Şu anki kullandığım bilgisayar çok eski (2010 yapım) ve masaüstü. Bilgisayarımı taşımam gereken yerlerde taşıyamıyordum. Bende bütçeme bakarak bir laptop arayışına başladım ve şunu gördüm:
Laptop
Sizce iyi midir alınır mı? Almamalıysam sizin önerileriniz nelerdir? Söylerseniz sevinirim. FreeDOS olabilir çünkü işletim sistemi kurmayı biliyorum.
@Senyör Kesada

Bütçeyi arttırmaya değecek.

@Artoria Pendragon @Windowsçu gardaş @sivaslikangal58

İlk gördüğümde bende şaşırdım ama Ryzen 7. Nesil işlemciler 5. Nesillerden hem internetteki testlerinde hem oyunda geride .

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

@Senyör Kesada Eski nesil DDR4 sistem için RAM arttiralamamasi yeterince buyuk bir eksi yoksa kalite olarak üstün bir model. Bana göre Windows sistemde bu dönemde 8 GB lehimli model almak, ölü yatırım.

@Senyör Kesada Minimum Windows 10 kullanıyorsa sistemi debloat etmediyse 4 GB'ı sırf 1-2 tane Google sekmeleri bile dolduruyor. Ha ben sadece 1-2 sekme açar takılırım diyorsa illa yeter fakat bir süre sonra ıstıraba dönüşebilir. Vostro'da IPS panele sahip, Swift kasa kalitesi açısından çok daha iyi sadece genel olarak.

Geri
Yukarı