10.000TL telefon önerisi

Bütçe
10.000₺
Hayır ilk Exynos'lu model geldi 6-7 ay sonra Snapdragon LTE olan model tanıltıldı o zaman geldi.

@EfeAkkaya Exynos'lu model olma olasılığı olduğu hâlde beğenmedim atacak bir şey göremiyorum.

Exynos 990 yonga setine sahip telefon kullanılmaz ama bunun farkında değilsiniz sanırım.

Türkiye'de Exynos işlemcili S20FE aşırı nadir, zaten arkadaş almadan önce model numarasından telefonun işlemcisine bakabilir.

Hayır ilk Exynos'lu model geldi 6-7 ay sonra Snapdragon LTE olan model tanıltıldı o zaman geldi.

@EfeAkkaya Exynos'lu model olma olasılığı olduğu hâlde beğenmedim atacak bir şey göremiyorum.

Exynos 990 yonga setine sahip telefon kullanılmaz ama bunun farkında değilsiniz sanırım.

Abim aldığı için bir süre Exynos 990'ı deneyimleme şansımız oldu {S20 Ultra}
İlk başta PUBG'de 60 FPS ile başlayıp sonra 30'lara düşen ana sayfada ısınan bir işlemci olduğu için satmak zorunda kaldık.

Türkiye'de Exynos işlemcili S20FE aşırı nadir zaten arkadaş almadan önce model numarasınından işlemcisine bakabilir.

Aşırı nadir diye bir şey yok.
Alıp elinde kalan çok kişi var.
Zaten üretimi ve satışı durdurulmuştu kronik sorunlu olduğu anlaşılınca.
Şimdi sarı siteye bakarım aklının alamayacağı kadar S20 FE Exynos bulurum.

Hatta satı sitede Snapdragon modelin Türkiye modeli olmadığı elindeki cihazın resmi Türkiye cihazı olduğunu söyleyen bir kişi vardı ve işlemcisi de Exynos 990 idi.

Aşırı nadir diye bir şey yok.
Alıp elinde kalan çok kişi var.
Zaten üretimi ve satışı durdurulmuştu kronik sorunlu olduğu anlaşılınca.
Şimdi sarı siteye bakarım aklının alamayacağı kadar S20 FE Exynos bulurum.

Hocam arkadaş almadan önce kontrol etmeyecek kadar dikkatsiz olur mu sence?

Ona bir şey söylemedim zaten ama Exynos 990'dan haberi yoktur diye Exynos ise hiç bulaşmamasını söyledim.

Bu arada tanıdık geliyor
Screenshot_20240504_174416_Photos.jpg
mu?

A71 bulmuştuk tanıdıktan 6.5K'ya bırakıyordu kendisi, telefonu almadan önce detaylı inceledik AMOLED yanığı {ekranda soluk iz} görünce vazgeçtik. Yüksek paralar döndüğü ve elimizde kırık bir GM9 Pro dışında bir telefon olmadığı için mecburen dikkatli davranıyoruz.

S20FE kasası ama benimkinden biraz farklı gibi.
Ne gibi farklı?

A71 bulmuştuk tanıdıktan 6.5K'ya bırakıyordu kendisi, telefonu almadan önce detaylı inceledik AMOLED yanığı {ekranda soluk iz} görünce vazgeçtik. Yüksek paralar döndüğü ve elimizde kırık bir GM9 Pro dışında bir telefon olmadığı için dikkatli davranıyoruz.

Hocam sıfır M34 alın kafanız rahat eder 10.000 TL fiyatı da iyi

Geri
Yukarı