10-20 bin TL arası telefon önerisi

Bütçe
10-20 bin

IcanR

Zeptopat
Daha fazla  
Selam. Bugün benim telefon "agam beni sal ben öleyim" moduna geçiş yaptı. 10-20k fiyat aralığında önerebileceğiniz telefonlar var mı? Bana şu an Samsung S21 FE Xiaomi 13 Lite ve POCO F5 önerildi. Siz neler düşünüyorsunuz? Yardımcı olabilecek varsa çok makbule geçer çünkü çok arada kalıyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Çok oyun oynayan biri misiniz ya da çok fotoğraf mı çekilirsiniz? Android mi iOS mu tercih edersiniz?

Çok oyun oynayan biri misiniz ya da çok fotoğraf mı çekilirsiniz? Android mi iOS mu tercih edersiniz?

Yok telefonda oyun alışkanlığım yok. Fotoğraf açısından da kameram iyi olursa fotoğraf çekmek istiyorum ama performans iyi olmayınca içimden gelmiyor. iOS tercih ederdim ama bütçeme en yakın Apple iPhone 11. o kadar eski bir sürüm de almak istemiyorum şahsen.

Yok telefonda oyun alışkanlığım yok. Fotoğraf açısından da kameram iyi olursa fotoğraf çekmek istiyorum ama performans iyi olmayınca içimden gelmiyor.
O zaman dediğim gibi S21 FE, bütçe büyürse S22 bakabilirsiniz. Kameraları kendi bütçelerinde rakipsiz.

Son düzenleyen: Moderatör:
Bütçeyi biraz daha arttırıp S22 almak mantıklı olacaktır. Kendisi güçlü ve iyi bir cihazdır kamera konusunda özellikle.

Yeni konular

Geri
Yukarı