10 bin TL koltuk önerisi

Bütçe
10000TL

talha orakci

Femtopat
Daha fazla  
Merhaba ben PC başında çalışıyorum ve çok da sık dışarı çıkan biri değilim.
Genellikle PC'de oturarak haftalarım geçiyor özetle.
Önereceğiniz fiyatı çok da uçuk olmayan max 10k'lık bir bütçeye uygun oyuncu veya ofis koltuğu varsa çok mutlu olurum.
Hangisinin daha kullanışlı olduğundan emin değilim, oyuncu koltuğu yaz günlerinde terletebilir diye düşünüyorum. Şimdiden teşekkür ederim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Önereceğiniz fiyatı çok da uçuk olmayan max 10k'lık bir bütçeye uygun oyuncu veya ofis koltuğu varsa çok mutlu olurum.
Hangisinin daha kullanışlı olduğundan emin değilim, oyuncu koltuğu yaz günlerinde terletebilir diye düşünüyorum. Şimdiden teşekkür ederim.

10k bile çok dostum.
sadece yaz aylarında değil kış aylarında da terleme durumu olabilir o yüzden kumaş tercih etmelisin. Ben şu an king modelini kullanıyorum çünkü diğer markalara ve koltuklara göre geniş bir oturma alanı var hem de sırt yaslama yeri gayet büyük o yüzden tavsiyem budur.

10k bile çok dostum.
Sadece yaz aylarında değil kış aylarında da terleme durumu olabilir o yüzden kumaş tercih etmelisin. Ben şu anking modelini kullanıyorum çünkü diğer markalara ve koltuklara göre geniş bir oturma alanı var hem de sırt yaslama yeri gayet büyük o yüzden tavsiyem budur.

Herhangi bir terleme sorunu olmaz değil mi bu tarz modellerde en korktuğum bu çünkü.

kumaş olarak buna bakabilirsiniz oldukça rahat bir koltuk

Herhangi bir terleme sorunu olmaz değil mi bu tarz modellerde en korktuğum bu çünkü.
sen terleme sorununu yaz ayı olarak düşünmüşsün ama bak ben kış ayları için de olabileceğini öngörerek yazdım kanka benim de terleme problemim var çünkü :D deri yerine normal kumaş her zaman daha iyidir bunu da oturma simidiyle destekleyebilirsin hem sağlığın için de gayet iyi olacağını düşünüyorum.

Sen terleme sorununu yaz ayı olarak düşünmüşsün ama bak ben kış ayları için de olabileceğini öngörerek yazdım kanka benim de terleme problemim var çünkü :D deri yerine normal kumaş her zaman daha iyidir bunu da oturma simidiyle destekleyebilirsin hem sağlığın için de gayet iyi olacağını düşünüyorum.

Anladım çok teşekkür ederim kafama yattı gibi attığınız model bunu alırım yüksek ihtimalle 🙂

Geri
Yukarı