10 bin TL koltuk önerisi

Bütçe
10000TL
EXvega andromeda kullanıyorum ve şuanki 2024 modelden tek farkı visco yastık sanırsam, güzel bir koltuk. Tek sorun 3 ay önce 5.4k ödeyip almam ve şuan 8k olması.

Exvega andromeda kullanıyorum ve şu anki 2024 modelden tek farkı visco yastık sanırsam, güzel bir koltuk. Tek sorun 3 ay önce 5.4K ödeyip almam ve şu an 8K olması.

Bütçe konusunda sıkıntım yok sadece alıp uzuuuuunca bir süre yeni bir şeye geçmek istemiyorum konforlu olması yeterli bazen PC başında uyuya kaldığım bile oluyor çünkü

Bütçe konusunda sıkıntım yok sadece alıp uzuuuuunca bir süre yeni bir şeye geçmek istemiyorum konforlu olması yeterli bazen PC başında uyuya kaldığım bile oluyor çünkü
Hocam kumaş olarak güzel, herşey okey fakat arka mekanizmalı olduğu için çok yatmıyor hatta hiç yatmıyor direkt olarak açısı değişiyor ve alt kısmı ile birlikde geriye doğu dönüyor. Birde ben 175 olmama rağmen ayağım yere değmiyor en alçak seviyedeyken.

Hocam kumaş olarak güzel, her şey okey fakat arka mekanizmalı olduğu için çok yatmıyor hatta hiç yatmıyor direkt olarak açısı değişiyor ve alt kısmı ile birlikde geriye doğu dönüyor. Bir de ben 175 olmama rağmen ayağım yere değmiyor en alçak seviyedeyken.

Boy sorunu sadece bana sorun olabilir 168 boylarındayım çünkü daha önce de ofis de denediğim bir koltuk çok yüksek gelmişti aşırı rahatsız edici oluyor.

Geri
Yukarı