10 bin TL'ye ekran kaydında en az 60 FPS verecek tablet önerisi

Hocam burada genel testlerden baz alıyoruz biz, mobil oyun testi yapılmamış burada. Brawl stars'ta iPad 9'un alabildiği FPS ekran yenileme hızından dolayı averaj 60 fakat Pad 6'ya baktığımızda 144hz yenileme hızı ve Brawl Stars'ı 120 FPS oynatıyor. Dediğim gibi oyun performansı olarak Pad 6 fakat benim tercihim iPad'den yana olurdu nedeni ise en kötü 7-8 sene kullanırsın. Pad 6, 3-5 seneye yatar fakat krallar gibi kullanırsın. Benim kişisel tercihim iPad 9 olurdu.
Ben iOS tablet kullanmam direkt, Tablet dediğinle açar eski konsol oyunlarını oynarsın emülator ile. Minik bir bilgisayardır tablet. Lakin ipad OS çok kısıtlı.

Ama performans olarak ve oyun olarak yine iPad 9 önde. Arada devasa bir GPU farkı var. 60 HZ olsun ama hepsini yağ gibi oynatsın okayim ben.

@mr.esat hocam siz anlıyor gibisiniz cihaz buymuş touch idsi çalışmıyormuş sadece onada ihteyacım yok zaten sarj aletinide hediye edecekler :D temiz gibi duruyor cihaz
Apple cihazlardan anlamam pek, iPad'de Touch ID olmasa da olur.

Hedefin uzun yıllar sabit ve donmadan oyun oynamak ise her zaman iPad tarafındayım. Gene de ben 3-4 senede olsa 120FPS oynarım daha iyi dersen Xiaomi. Artık ne kadar sürede başlar kasmalar donmalar bilemem ama Xiaomi'nin neredeyse çoğu cihazı bir süre sonra ısınıyor, yazılımsal sorunlar çıkıyor ve ister istemez kasmaya, donmaya başlıyor. Ben iPad taraftarıyım. Hem sabit hem de ne olduğu belli.
Bende iPad var 2017'ten beridir kullanıyorum hala Brawl Stars'da sabit 60FPS donma, kasma olmadan oynayabiliyorum.

Son düzenleme:
Hedefin uzun yıllar sabit ve donmadan oyun oynamak ise her zaman iPad tarafındayım. Gene de ben 3-4 senede olsa 120FPS oynarım daha iyi dersen Xiaomi. Artık ne kadar sürede başlar kasmalar donmalar bilemem ama Xiaomi'nin neredeyse çoğu cihazı bir süre sonra ısınıyor, yazılımsal sorunlar çıkıyor ve ister istemez kasmaya, donmaya başlıyor. Ben iPad taraftarıyım. Hem sabit hem de ne olduğu belli.
Bende iPad var 2017'ten beridir kullanıyorum hala Brawl Stars'da sabit 60FPS donma, kasma olmadan oynayabiliyorum.
sendeki model nedir acaba ipadin

Geri
Yukarı