10 bin TL'ye ekran kaydında en az 60 FPS verecek tablet önerisi

Xiaomi yazılım olarak daha sıkıntılı. iPad 9 hala destekleniyor ve yazılımı çok daha iyi fakat oyun için her türlü Mi Pad 6 derim. Yabancı forum ve makalelere bakarsan Mi Pad 6'nın kesinlikle daha iyi olduğunu görebilirsin fakat illa iPad'i kafaya koyduysan al.

Xiaomi yazılım olarak daha sıkıntılı. iPad 9 hala destekleniyor ve yazılımı çok daha iyi fakat oyun için her türlü Mi Pad 6 derim. Yabancı forum ve makalelere bakarsan Mi Pad 6'nın kesinlikle daha iyi olduğunu görebilirsin fakat illa iPad'i kafaya koyduysan al.
pubg falan oynamayacagım oynayacagım oyun brawl stars ve kimi görsem ipadden oynuyorlar tabi farklı cihazlar da,kayıt alması v.b edit işi daha rahat oluyor diye duydum ipadde içerik üretecegim için sanırım tercihim ipad olucak

PUBG'de değil zaten tüm oyunlarda daha çok FPS verir ayrıca 120Hz yenileme hızı var. iPad 9'da 60Hz yenileme hızı var, iPad bir tık abartılıyor. Ayrıca içerik üreticisi için 64GB'da çok zorlanırsın haberin olsun, karar senin.

iPad 9 daha iyi bir SoC'a sahip. Emülator istenmiyorsa her türlü iPad 9 alınmalı.

PUBG'de değil zaten tüm oyunlarda daha çok FPS verir ayrıca 120Hz yenileme hızı var. iPad 9'da 60Hz yenileme hızı var, iPad bir tık abartılıyor. Ayrıca içerik üreticisi için 64GB'da çok zorlanırsın haberin olsun, karar senin.
Hayır vermez. Öyle bir şey yok.

iPad 9 daha iyi bir SoC'a sahip. Emülator istenmiyorsa her türlü iPad 9 alınmalı.

Hayır vermez. Öyle bir şey yok.

Emin miyiz hocam vermez diyorsunuz da arasında çok fark var. Zaten işlemciden bile anlaşılıyor, Pad 6 Snapdragon 870 bir işlemciye sahip iPad 9 ise A13 Bionic. Arada çok fazla performans farkı olur oyun konusunda.

Emin miyiz hocam vermez diyorsunuz da arasında çok fark var. Zaten işlemciden bile anlaşılıyor, Pad 6 Snapdragon 870 bir işlemciye sahip iPad 9 ise A13 Bionic. Arada çok fazla performans farkı olur oyun konusunda.
öyle ama benim tanıdıklarım hep xaomi telefonlar aldılar pubg falan oynamak için kasım kasım kasılıyor şu anda çoğu kullanım ömürleri kısa gibi geldi bana elimdeki telefonda xaomi temiz bi iphone 6 bundan hızlı çalışır yüksek ihtimalle

@mr.esat hocam siz anlıyor gibisiniz cihaz buymuş touch idsi çalışmıyormuş sadece onada ihteyacım yok zaten sarj aletinide hediye edecekler :D temiz gibi duruyor cihaz

Dosya Ekleri

• WhatsApp Görsel 2024-05-06 saat 15.38.42_a8a58320.jpg
    WhatsApp Görsel 2024-05-06 saat 15.38.42_a8a58320.jpg
    53,9 KB · Görüntüleme: 9
  • WhatsApp Görsel 2024-05-06 saat 15.39.29_a6a5367a.jpg
    WhatsApp Görsel 2024-05-06 saat 15.39.29_a6a5367a.jpg
    55,7 KB · Görüntüleme: 14
Hocam burada genel testlerden baz alıyoruz biz, mobil oyun testi yapılmamış burada. Brawl stars'ta iPad 9'un alabildiği FPS ekran yenileme hızından dolayı averaj 60 fakat Pad 6'ya baktığımızda 144hz yenileme hızı ve Brawl Stars'ı 120 FPS oynatıyor. Dediğim gibi oyun performansı olarak Pad 6 fakat benim tercihim iPad'den yana olurdu nedeni ise en kötü 7-8 sene kullanırsın. Pad 6, 3-5 seneye yatar fakat krallar gibi kullanırsın. Benim kişisel tercihim iPad 9 olurdu.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı