10 bin TL'ye F/P telefon önerisi

Seçimden 1 hafta önce 9K'ya sıfır K60 aldım. 8+ Gen 1'im ve 2K ekranım var, mutluyum :D O bütçelere yurtiçi telefon önermem.

Kaçak Xiaomi 11 Pro 5500 TL'ye.
Kaçak diyerek aslında yanlış bir kelime kullanıyorsunuz.
Bir telefonun kaçak olması için ne olması gerekir? Fabrikadan kaçırma, üretim hatasından veya başka sebeplerden dolayı satışa çıkarılamayan cihaz kaçak olur.
Bahsettiğiniz konu yurt dışı cihaz oluyor. Ha kaçak IMEI'den bahsediyorsanız onu bilmem.

Bir telefonun kaçak olması için ne olması gerekir? Fabrikadan kaçırma, üretim hatasından veya başka sebeplerden dolayı satışa çıkarılamayan cihaz kaçak olur.
Bahsettiğiniz konu yurt dışı cihaz oluyor. Ha kaçak IMEI'den bahsediyorsanız onu bilmem.
IMEI kaydı olmuş 20K zaten kaçak olmama ihtimali yok.

Kaçak dediğim vergisiz Irak'tan getirilmiş telefon.

Onu biliyorum ancak kaçak cihaz almak ile kaçak IMEI birbirinden çok farklı şeyler.
Bu durumda bu telefonlara "Bu telefon Türkiye'de bulınmıyör" diyebiliriz.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Yeni konular

Geri
Yukarı