10 bin TL'ye RX 6800XT sisteme 2K monitör önerisi

Ben çok kez aldım. Hatta en son Samsung G7 aldım çok da memnunum internette fiyatı 20k aşkın ben 8-9k ya almıştım adam1, 5 yıl kullanmıştı bende alalı 1,5 yılı geçti hiçbir sorun yaşamadım alırken aldığınız kişi çocuk değilse sorun olacağını sanmıyorum. Monitör kolay bozulan bir şey değil.

Hocam 2. el almak istemiyorum. Alacağım ürün sıfır olsun istiyorum.

Sizce ASUS model mi? Yoksa diğer attığınız modelleri mi alayım?

Oyun ve film için hangisi daha iyi olur?

Şimdi oyun derken ne tarz oyun hikayeli oyunlar ayrı monitör ister FPS oyunları ayrı monitör ister. Bende hem ASUS hem Samsung var FPS'te ASUS ekranım çok iyi Fast IPS zaten ama hikayelide berbat aynı şekilde Samsung da FPS'te çok iyi değil ama hikaye film veya dizi için mükemmel seçim.

Şimdi oyun derken ne tarz oyun hikayeli oyunlar ayrı monitör ister FPS oyunları ayrı monitör ister. Bende hem ASUS hem Samsung var FPS'te ASUS ekranım çok iyi Fast IPS zaten ama hikayelide berbat aynı şekilde Samsung da FPS'te çok iyi değil ama hikaye film veya dizi için mükemmel seçim.

FPS: Valorant veya CS2.
Hikayeli: RDR 2, Titanfall, Batman vs...

Merhaba arkadaşın açtığı konuyu görünce bende başka bir konu açmayayım dedim. Bende aynı özelliklerde monitör arıyorum film dizi önceliğim artı kulaklık girişi olursa çok iyi olur sistemim ryzen 5 2600 ekran kartı RX 580 bütçem 10 bin ile 12 bin arası.

Merhaba arkadaşın açtığı konuyu görünce bende başka bir konu açmayayım dedim. Bende aynı özelliklerde monitör arıyorum film dizi önceliğim artı kulaklık girişi olursa çok iyi olur sistemim Ryzen 5 2600 ekran kartı RX 580 bütçem 10 bin ile 12 bin arası.

Hocam sisteminiz için şu anlık 1080p daha ideal ama ileride güncelleme yapacaksanız ve benim gibi kullanım ihtiyaçlarınız varsa şu modeli düşünüyorum sizde bakın isterseniz.

Model : MSI 27" MAG 274QRFW

Model : Dell G2724D Monitör

Merhaba herkese, iyi sosyaller. Aktif olarak kullandığım tarihi eser olan Vestel monitörüm bozuldu. Bunun üzerine yeni monitör almam gerek.

Sistemim: RX 6800 XT ve Ryzen 7600X.

Kriter: Çoğunlukla dizi film izlerim, arada bir hem FPS hem de hikayeli oyun oynarım.

Fiyat: 10.000 bir miktar üstüne de bakabilirim.

Yardımcı olan herkese teşekkürler.
O bütçe aralığındaki en iyi tercih.

O bütçe aralığındaki en iyi tercih.
MSI 27" MAG 274QRFW bu model ile farkı ne ?

Geri
Yukarı