Exxen 10 gün deneme üyeliğini kullanıp kartı iptal edince para çeker mi veya iş açar mı?

salinbey

Hectopat
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
GIGABYTE RTX 3060TI 8GB
Ryzen 5 5500
32GB 3200MHz RAM
Kingston 1TB ssd

PHILIPS 27M2C5500W-00
Herkese merhaba, bu haftaki Avrupa maçlarını izlemek için Exxen'in 10 günlük bedava kampanyasını kullanmak istiyorum.
İlk başta kart istiyor ve 10 gün sonra da yüklü miktar para ödememi istiyor. Şu an kart bilgilerimi girip 9. günde silsem üyeliği hesabı ve kartı bir sorun olur mu?

Herkese merhaba, bu haftaki Avrupa maçlarını izlemek için Exxen'in 10 günlük bedava kampanyasını kullanmak istiyorum.
İlk başta kart istiyor ve 10 gün sonra da yüklü miktar para ödememi istiyor. Şu an kart bilgilerimi girip 9. günde silsem üyeliği hesabı ve kartı bir sorun olur mu?

Şartsız iptal hakkı sunuyorsa iptal edebilirsiniz.

Hayır sorun olmaz. Kartı silmene de gerek yok aboneliği iptal ettiğine emin ol sadece. Adı üstünde deneme üyeliği.

Geri
Yukarı