10. sınıf sorumluluk sınavları nasıl işler?

Mr. Öğrenci

Femtopat
Daha fazla  
Merhabalar, bu benim ilk konu açışım yanlışım olursa kusura bakmayın.

Ben şu an 10. sınıfı bitirdim. Ortalamam 50'nin üstünde ama biyoloji, matematik ve coğrafya derslerimin ortalaması 50'nin altında.
Bir yerde genel ortalaman 50 üstüyse edebiyat hariç (sanırım) sorumluluğa girilmiyor gibi bir yazı gördüm. Doğruluk payı var mıdır?
e-Okul'dan sorumluluklara baktığımda da bir şey gözükmüyor. Bu derslerin sorumluluk sınavına girmem gerekiyor mu?

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhabalar,
Öncelikle sorumlu ders edebiyattır. Ortalamayı tutturduğunuz sürece ve Edebiyattan geçtiğiniz sürece problem yok. Edebiyat dersinizin 1 ve 2. dönem ortalaması nedir? Diğer derslerin sorumluluğu yok.

Merhabalar, bu benim ilk konu açışım yanlışım olursa kusura bakmayın.

Ben şu an 10. sınıfı bitirdim. Ortalamam 50'nin üstünde ama biyoloji, matematik ve coğrafya derslerimin ortalaması 50'nin altında.
Bir yerde genel ortalaman 50 üstüyse edebiyat hariç (sanırım) sorumluluğa girilmiyor gibi bir yazı gördüm. Doğruluk payı var mıdır?
e-Okul'dan sorumluluklara baktığımda da bir şey gözükmüyor. Bu derslerin sorumluluk sınavına girmem gerekiyor mu?

Hayır hocam, girmeniz gerekmiyor. Ortalama ile geçmişsiniz, tebrikler.

Merhabalar,
Öncelikle sorumlu ders edebiyattır. Ortalamayı tutturduğunuz sürece ve Edebiyattan geçtiğiniz sürece problem yok. Edebiyat dersinizin 1 ve 2.dönem ortalaması nedir?
1. dönem notum 55,6 ve 2. dönem de pandemiden dolayı herhangi bir sınav yapılmadı. Onun yerine 1. dönem notu girildi.
Hayır hocam, girmeniz gerekmiyor. Ortalama ile geçmişsiniz, tebrikler.
Çok sevindim, ben de şu anda matematik çalışıyordum. Gerçi zaten çalışmam gerekiyor ama :)

Geri
Yukarı