100-150 TL koltuk önerisi

Blackfox07

Hectopat
Makaleler
5
Daha fazla  
Merhabalar,
Benim 5 yıl önce 50 TL'ye aldığım koltuk artık maalesef aramızdan ayrıldı.
Şu an hiç koltuk piyasasını bilmiyorum ama öyle pahalı olmayacak şekilde bana koltuk önerebilir misiniz?

Piyasayı bilmediğim için tam bir bütçe veremeyeceğim ama 100-150 TL arasında olursa çok iyi olur.

Mutfak sandalyesinde otur daha iyi arkadaşın attığına benzer bir koltuk kullanıyorum rahat değil. Evde kullanmadığınız tekli koltuk falan varsa onu taşı odana onu kullan daha rahat.

Hocam ben 150 TL gibi bir bütçe ile ikinci el eşya satan dükkanlara gitmiştim. Gerçekten güzel ürünler olabiliyor. Bence 150 TL gibi bir bütçe ile sıfır ürün almayın. Rahat edemezsiniz.2.el ürün almak istemiyor veya güzel bir ürün bulamadıysanız. Evdeki sandalyeleri kullanabilirsiniz.

Ben bunu almıştım 7 ay önce hala kullanıyorum çok rahat. Lakin kilonuz 80'den fazlaysa krom ayak almanız lazım.

Ben bunu almıştım 7 ay önce hala kullanıyorum çok rahat. Lakin kilonuz 80'den fazlaysa krom ayak almanız lazım.
Fiyatına göre güzel duruyor. Eğer şu an kötü bir sandalyede oturuyorsanız benim gibi daha iyi bir şey almak isteniyorsa bile geçici olarak da kullanmak için mantıklı olabilir. Sonrasında ise başka yerlerde mutlaka işinize yarar.

Ben de bir süredir iyi bir koltuk almak istiyorum ama karar vermek zor. Gezip denemeden de almak istemiyorum. Xdrive ve şu İkeaya gidip bakmam lazım.

Şimdilik şöyle bir şey alsam mı acaba? Belki severim ve yeterli gelir :)

Geri
Yukarı