100 TL. Type-C giriş USB çıkışlı kablo önerisi

Beklentinizi karşılar. Daha fazla para vermeye gerek yok.
Tamamdır hocam. Teşekkür ederim yardımcı olduğun için. Segment bilgisayara destek talebi oluşturdum. Yeni kablo göndermezlerse yada garantiye almazlarsa sipariş vereceğim.
@enderabi666 Hocam merhaba. Ben bu sizin dediğiniz ürünü aldım. Işık geliyor ses gelmiyor. Bütün ayarları yaptım olmuyor. Type-C yeri tam oturmuyor yardımcı olabilir misiniz?
@enderabi666 Type-C girişlerini karşılaştırdım, kulaklığın kendi Type-C girişi ince, sizin önerdiğinizin biraz büyük sanırım ondan dolayı oluyor. Başka kablo önerir misiniz?

Son düzenleme:
Tamamdır hocam. Teşekkür ederim yardımcı olduğun için. Segment bilgisayara destek talebi oluşturdum. Yeni kablo göndermezlerse ya da garantiye almazlarsa sipariş vereceğim.
@enderabi666 hocam merhaba. Ben bu sizin dediğiniz ürünü aldım. Işık geliyor ses gelmiyor. Bütün ayarları yaptım olmuyor. Type-C yeri tam oturmuyor yardımcı olabilir misiniz?
@enderabi666 Type-C girişlerini karşılaştırdım, kulaklığın kendi Type-C girişi ince, sizin önerdiğinizin biraz büyük sanırım ondan dolayı oluyor. Başka kablo önerir misiniz?

Type-C evrensel bir giriş değil mi çalışması lazım bütün hepsi aynı diye biliyorum.

@furkansama, @enderabi666, çalışmaması normal. Atılan kablo şarj kablosu, veri aktarımını kulaklıkta yapmayabilir. Ek olarak porta uygun olmadığı için uyumsuzluk olabilir.

Teknik servisten ne cevap geldi?
Teknik servis bize gönderdikten 3 gün sonra işleme alırız, 15 gün içerisinde size haber veririz dediler. Bende beklemek istemedim.
Kulaklığa göre başka kablo önerir misiniz?

Yeni konular

Geri
Yukarı